Tematyka konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Konferencja Hotel Investment Trends Poland & CEE to miejsce, w którym rokrocznie spotykają się wszyscy najważniejsi inwestorzy, decydenci i top management rynku hotelowego w Polsce. Wydarzenie to jest nie tylko okazją do networkingu na najwyższym poziomie, ale także miejscem pasjonujących dyskusji prowadzonych przez wiodących graczy na polskim i europejskim rynku. Oto tematy debat, które w tym roku przygotowaliśmy.

Hotel Investment Trends odbędzie się w tym roku 23 maja w 5-gwiazdkowym hotelu Renaissance Airport Warsaw. Wydarzeniu towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną zwycięzcy konkursu na „Hotelarskie Inwestycje Roku 2021-2022”.

- Pomimo wyzwań przed jakimi staje w ostatnich latach przemysł hotelarski, wciąż cieszy się on niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych - komentuje Krzysztof Gonciarek, wydawca „Hotelarza” i organizator wydarzenia. - Dostrzegają oni, że pomimo przejściowej niepewności przed rynkiem rysują się dobre perspektywy. Także międzynarodowi giganci wierzą w przyszłość segmentu nieruchomościowego w Polsce, nie obawiając się czynników zewnętrznych, czego mocnym potwierdzeniem jest niedawna transakcja zakupu przez Google za rekordową kwotę 2,7 mld zł kompleksu wieżowców biurowych w Warszawie. To dowodzi, że Polska traktowana jest jako bezpieczny i perspektywiczny rynek.

Tematyka konferencji koncentrować będzie się wokół najważniejszych obecnie tematów: przyszłości rynku hotelowego, wyzwań z jakimi boryka się obecnie hotelarstwo, finansowania nowych inwestycji, wzrostu kosztów prowadzenia działalności i zmieniających się  trendów w turystyce i podróżach biznesowych.

SWÓJ UDZIAŁ ZGŁOSIĆ MOŻNA TUTAJ>>

W panelach wezmą jak co roku udział eksperci z Polski i całej Europy, a uczestniczyć w wydarzeniu będzie można zarówno stacjonarnie w hotelu, jak i online z dowolnego miejsca na świecie.

TEMATYKA KONFERENCJI:

/ PRZYSZŁOŚĆ POSZCZEGÓLNYCH SEGMENTÓW RYNKU HOTELOWEGO WEDŁUG LIDERÓW RYNKU.

/ BOOM NA HOTELE RESORTOWE – CZY RYNEK BLISKI JEST PRZEGRZANIA, CZY JESZCZE DALEKO MU DO TEGO STANU?

/ INWESTORZY O AKTUALNYCH WYZWANIACH: SZACOWANIE WARTOŚCI, ROSNĄCE KOSZTY, PROBLEMY Z POZYSKANIEM FINANSOWANIA

/ PROCES POZYSKANIA MARKI HOTELOWEJ – CO ZMIENIŁA PANDEMIA?

/ NAJNOWSZE TRENDY PROJEKTOWANIA I WYPOSAŻENIE HOTELI

Cała konferencja będzie tłumaczona symultanicznie PL/EN- EN/PL

>> Zobacz relację z poprzedniej edycji

>> Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
22 333 88 10, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 01, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *