Przemysław Swacha dyrektorem Ferreus Hotel w Krakowie   PERSONALIA

Przemysław Swacha, wcześniej m.in. dyrektor kompleksu Best Western Premier – Best Western Express w Krakowie, został dyrektorem otwieranego hotelu Ferreus na Starym Mieście w Krakowie z 71 pokojami

Inwestycja w hotel przy ul. Kopernika koło Plant – którego inwestorem jest Stalprodukt – trwa od 2016 r., a już od pewnego czasu jest generalnie gotowy do otwarcia. Obecnie jest na etapie poszukiwania pracowników.

Przemysław Swacha z hotelarstwem jest związany od ponad 20 lat. Pracował m.in. w dziale marketingu hotelu Senator w Dźwirzynie, w ramach firmy operacyjnej zarządzał hotelami Velaves we Władysławowie, Masuria w Worlinach, Łeba w Łebie, wprowadzał na rynek Leda Spa Hotel w Kołobrzegu w 2008 r. W latach 2010-2019 był dyrektorem kompleksu hotelowego w Krakowie z dwoma obiektami, z których jeden działał pod marką Best Western Premier a drugi najpierw pod Holiday Inn Express, później jako Best Western. Po przejęciu obiektu przez CFI Holding, odszedł do firmy White Olive Hotels - należącej do polskiego tour operatora Rainbow SA sieci pięciu hoteli na greckich wyspach, gdzie został dyrektorem generalnym.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *