Marriott Partnerem Platynowym HIT 2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Marriott International, największa na świecie sieć hoteli, została kolejny rok z rzędu Partnerem Platynowym organizowanej przez "Hotelarza" konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się 23 maja w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Portfolio Marriott obejmuje prawie 8000 nieruchomości pod 30 wiodącymi markami w 139 krajach i terytoriach zależnych.

Marriott zarządza i udziela franczyzy na hotele i ośrodki wypoczynkowe na całym świecie, oferuje także Marriott Bonvoy®, wysoko nagradzany program lojalnościowy dla gości.

Hotel Investment Trends Poland & CEE to organizowane przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęcone inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie rokrocznie stanowi platformę gromadzącą czołowych inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i banków, a także architektów, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski i zagranicy.

Konferencji towarzyszyć będzie tradycyjnie wieczorna gala podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

W wydarzeniu będzie można wziąć udział stacjonarnie na miejscu w hotelu, lub śledzić je online.

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *