Dyrektor ibisa Kijów room divison managerem w Renaissance Warszawa   PERSONALIA

Do zespołu Renaissance Warsaw Airport Hotel na stanowisko rooms division managera dołączyła Wiktoria Nikiczuk, ostatnio dyrektor hotelu ibis w Kijowie.

Wiktoria Nikiczuk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, a przez ostatnie 11 lat związania była z siecią Accor w Ukrainie, m.in. jako rooms division manager w hotelu ibis w Kijowie, a przez ostatni rok pełniła tam również obowiązki dyrektora hotelu.Wojna w Ukrainie zmusiła ją do opuszczenia swojego kraju i przyjazdu do Polski, tak jak miliony Ukraińców.

– Wiktoria to hotelarz z bogatym doświadczeniem, które zdobyła w Ukrainie i jestem przekonany, że wykorzysta swoją wiedzę w naszym flagowym, pięciogwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego. – Cieszę się, że Wiktoria dołączyła do naszego zespołu i będzie wspierała dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych. Choć mam nadzieję, że jak będzie taka jej wola, już wkrótce będzie mogła wraz z milionami swoich rodaków wrócić do ojczyzny i odbudować ten piękny kraj

W Renaissance Airport będzie odpowiedzialna za dział recepcji, rezerwacji, rozliczeń hotelowych oraz służby pięter, a jednocześnie będzie wspierała dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *