Ossa otwarta oficjalnie

W poprzednim numerze „Hotelarza” (3/2008) przedstawiliśmy Państwu Hotel Ossa Congress & Spa, jako przykład obiektu interesującego, zasługującego na miano Hotelu z Pomysłem. Mimo, że działa on od początku bieżącego roku, dopiero w ubiegłą sobotę (26 kwietnia) nastąpiło jego uroczyste otwarcie.Przypomnijmy. Hotel Ossa to należący do grupy Trip obiekt położony we wsi Ossa, w gminie Rawa Mazowiecka, w połowie odległości między Warszawą i Łodzią. Łączy w sobie zaplecze konferencyjne (10 sal, mieszczących od 10 do 180 osób z dużą salą amfiteatralną na 600 osób), rekreacyjne (16 gabinetów SPA, kręgielnia, basen, karczma, trzy obiekty gastronomiczne) i noclegowe (161 pokoi, ok. 308 miejsc noclegowych – trwa dobudowa 330 pokoi). Zbudowany jest z użyciem wielu nowatorskich technologii (takich jak system BAT, umożliwiający pozyskiwanie potrzebnej energii cieplnej w 40 procentach ze źródeł odnawialnych oraz całości energii chłodniczej stosowanej na przykład latem w klimatyzacji).


Uroczystość otwarcia Ossy została zorganizowana z odpowiednim do jej rozmiarów rozmachem. Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. unijna komisarz Danuta Hübner, pani minister Katarzyna Sobierajska, marszałek województwa łódzkiego Włodzimierz Fisiak, czy starosta Rawy Mazowieckiej Józef Matysiak. Galę prowadziła prezenterka Jolanta Fajkowska. Czas umilały zespoły takie jak Golec Orkiestra, Blue Café, Smile, Boogie Boys. Nie zabrakło również wytwornej kolacji.


- Zrobiliśmy wszystko, by nasi goście bawili się dobrze. Impreza, na której było ok. 1200 osób, trwała do szóstej rano – mówi Zbigniew Sielecki, Dyrektor ds. Rozwoju.  Otwarcie hotelu miało być wizytówką filozofii hotelu. Sielecki zapewnia bowiem: - Stawiamy na najwyższą jakość obsługi klienta i różnorodność oferty. To odróżnia nas od innych, porównywalnych wielkością obiektów.

 

Dawid Zaraziński

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *