Sheraton Grand Warsaw ze sprzętem Technogym w 400-metrowej strefie fitness

Hotel Sheraton Grand Warsaw i Technogym – wiodąca firma w dziedzinie wyposażenia komercyjnych stref fitness – połączyły siły, aby stworzyć studio fitness o powierzchni ponad 400 m kw. Zaoferuje nowoczesne technologie treningowe i rozrywkowe, mając na uwadze trendy i potrzeby różnych grup trenujących. Powierzchnia strefy fitness i zakres jej wyposażenia wyróżnia ją na tle innych obiektów hotelowych w Polsce.

Strefa cardio obejmuje bieżnie, rowery, orbitreki i schody z linii Excite Live Technogym. Sprzęt posiada dotykowe ekrany z multimedialnym systemem Technogym Live, dzięki któremu osoby ćwiczące zyskują dostęp do setek gotowych treningów, instruktaży ćwiczeń, tras outdoorowych, a także ulubionych aplikacji, muzyki czy filmów. Wśród urządzeń cardio są również ergometr wioślarski z systemem regulacji oporu oraz rowery do indoor cyclingu, wyposażone w licencję z treningami na żywo, prowadzonymi przez trenerów z klubów 1Rebel i Revolution.

W strefie siłowej znajdą się urządzenia z na różne partie mięśniowe m.in. Leg Press, Chest Press czy Lat Machine, a także kompletny sprzęt do treningu z wolnymi ciężarami: ławki, kettlebells, hantle. Bogato wyposażona jest również część funkcjonalna, w której znalazły się: urządzenie Omnia 8, zestaw skrzyń, piłki lekarskie, piłki fitness i inne akcesoria.

– Współpraca z Sheraton Grand Warsaw to dla nas duże wyróżnienie i jednocześnie naturalna kontynuacja strategii obecności w najlepszych obiektach hotelowych w Polsce i na świecie – komentuje Agnieszka Sochar, key account manager hospitality w firmie ITP S.A., będącej oficjalnym przedstawicielem marki Technogym w Polsce. – Do strefy fitness w hotelu Sheraton zarekomendowaliśmy najnowszy sprzęt i innowacyjne technologie treningowe. Cieszymy się, że ten pomysł spotkał się z uznaniem inwestora. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane rozwiązania zwiększą zainteresowanie usługami fitness w hotelu i przyciągną nowych klientów.

Siłownia jest dostępna dla wszystkich gości hotelowych, jak również dla klientów z zewnątrz, którzy wykupią karnet. Ceny karnetów rozpoczynają się od 260 zł miesięcznie. – Poza najnowszym sprzętem Technogym, do dyspozycji gości pozostawiamy sauny suche i parowe oraz kameralną salę do treningów indywidualnych oraz zajęć grupowych; np. jogi – mówi Michał Kolmus, dyrektor operacyjny Sheraton Grand. – Remont objął także pokój masażu, w którym oferujemy szeroką gamę usług zawierającą m.in. autorski masaż z elementami akupresury i indywidualnego doboru olejków, masaże pobudzające i relaksujące, refleksologię, masaż z użyciem gorących kamieni, hawajski masaż lomi-lomi oraz masaż dla dwojga.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *