Po Gdańsku Bielsko-Biała – kolejny obiekt sieci QUBUS HOTEL

Z sukcesem zakończono wielomiesięczne negocjacje między zarządem firmy Qubus Hotel Management Sp. z o.o. a firmą Bielsko Business Center 2 Sp. z o.o. Artur Hajduk, Prezes Zarządu sieci QUBUS HOTEL oraz Janusz Gajerski i Ireneusz Hendel, Członkowie Zarządu firmy z Bielska-Białej, w dniu 28 marca 2008 roku podpisali umowę dzierżawy. Formalnie finalizuje ona wszystkie ustalenia dotyczące nowego obiektu sieci QUBUSHOTEL, który zostanie otwarty w części rozbudowywanej właśnie Galerii SFERA w Bielsku-Białej.


Firma Bielsko Business Center 2 Sp. z o.o. jest jedynym inwestorem budowanego kompleksuo charakterze funkcjonalnym: handlowo-mieszkaniowo-hotelowym. Będzie on zlokalizowany w ścisłym centrummiasta, na terenach dawnej bielskiej fabryki włókienniczej. W projekcie rozbudowy galerii uwzględnionozachowanie jednej zabytkowej fasady kamienicy, jak również zaadaptowanie otoczenia wzdłuż rzeki Biała.Atutem galerii handlowej w realizowanym kompleksie jest niewątpliwie ilość sklepów – 120, które będązlokalizowane na . 26.000 m2 (łącznie 250 sklepów na powierzchni 44.000 m2 w dwóch obiektach), jak równieżliczba miejsc parkingowych – 1400. W budowanym kompleksie będzie się również znajdowało 100apartamentów mieszkalnych.


QUBUS HOTEL Bielsko-Biała będzie istotną częścią tego nowoczesnego kompleksu handlowego.W aranżacji jego wnętrz, podobnie jak całej galerii handlowej, zastosowane zostaną współczesne trendydesignerskie. Będzie to obiekt o standardzie***, oferujący swoim Gościom 120 komfortowych pokoi,restaurację oraz centrum konferencyjne o powierzchni ponad 280m2. Cały obiekt będzie monitorowanyi klimatyzowany. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom teleinformatycznym i technicznym, hotel z pewnościąspełni oczekiwania najbardziej wymagających Gości. „Jesteśmy przekonani, że nasza oferta będzie atrakcyjnanie tylko dla Gości biznesowych, ale również dla turystów spędzających weekendy w malowniczych okolicachBielska-Białej” – podkreśla Artur Hajduk, Prezes Zarządu sieci QUBUS HOTEL. Zgodnie z warunkami umowydzierżawy, wrocławska firma Qubus Hotel Sp. z o.o. będzie zarządzać obiektem przez co najmniej 20 lat.Otwarcie QUBUS HOTEL w Bielsku-Białej planowane jest na początek 2010 roku.


Nowa strategia rozwoju sieci QUBUS HOTEL zakłada dynamiczną ekspansję sieci dzięki długoletnimumowom-dzierżawy obiektów zlokalizowanych w atrakcyjnych pod względem inwestycyjnym lub turystycznymmiastach Polski (powyżej 100.000 mieszkańców), które spełniają określone kryteria. Hotel w Bielsku-Białejbędzie już trzecim obiektem, który przyłączy się do sieci QUBUS HOTEL na powyższych warunkach. Pozostałeobiekty zarządzane przez wrocławską firmę to QUBUS HOTEL Prestige Katowice oraz – obecnie budowany –QUBUS HOTEL Gdańsk, którego otwarcie planowane jest na połowę 2009 roku. Każdy obiekt, który zdecydujesię przyłączyć do sieci, otrzymuje profesjonalne wsparcie zarówno w operacyjnych aspektach swojejdziałalności, jak i w zakresie kształtowania polityki sprzedaży oraz działań marketingowych (xxx).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *