INFINITY Zieleniec ski&spa rośnie w oczach   MATERIAŁ PARTNERA

Zima w Sudetach ma się powoli ku końcowi. Nadchodzi czas podsumowania bardzo udanego sezonu narciarskiego, ale także przygotowań do wiosny i lata. Istotnym elementem rozwoju sudeckich ośrodków jest też powstający w Zieleńcu INFINITY Zieleniec ski&spa, którego budowa wchodzi w decydującą fazę.

Choć oficjalnie nastała już wiosna, w górach jest jeszcze sporo śniegu, z czego często korzystają narciarze. Piękna pogoda przyciąga miłośników aktywnego wypoczynku oraz szukających oddechu od miejskiego zgiełku. Okolice Gór Orlickich przeżywają dynamiczny rozkwit, oferując wiele atrakcji i spełniając potrzeby najbardziej wymagających turystów. Już niebawem region ten zyska nową inwestycję, która wypełni lukę w odniesieniu do obiektów o wysokim standardzie.

Piękna zima stworzyła doskonałe warunki

Kończąca się zima była jedną z lepszych w ostatnich latach. Przede wszystkim niewiele było dni z temperaturą znacznie powyżej zera, co zwykle staje się wyzwaniem dla utrzymania dobrych warunków na stokach. Ale z drugiej strony ostatnie miesiące były na tyle pogodowo stabilne, że w żadnym stopniu nie wpływało to na harmonogram prac przy realizacji INFINITY Zieleniec ski&spa. Z drugiej strony należy podkreślić bogate doświadczenie Generalnego Wykonawcy w budowie tego typu projektów, który nie raz musiał radzić sobie z wymagającymi warunkami atmosferycznymi.

U progu wiosny wszystko sprowadza się do informacji, że prace idą pełną parą i kolejne punkty w harmonogramie są konsekwentnie realizowane. Rozpoczyna się też wykonywanie tych, które nie były możliwe do prowadzenia w okresie zimowym.

W tym przypadku to przede wszystkim wykończenie apartamentu pokazowego, który umożliwi przedstawienie wszystkich udogodnień klientom oraz stylu i wykończenia wszystkich apartamentów. Jeśli chodzi o prace budowlane, to po montażu okien rozpoczęto również prace związane z wylewkami, do czego konieczne były wyższe wartości temperatur. Na poziomach -1 oraz -3 postawione zostały już ścianki działowe.

Ostatnie tygodnie to także zaawansowane działania związane z dolnymi kondygnacjami -4 i -3. Ich efektem było wykończenie sufitów w części garażowej. Jeżeli pogoda pozwoli, a wszystko na to wskazuje, ruszą również prace na poziomie +2. Obecnie trwa także proces montażu sieci wodno-kanalizacyjnej.

Postępy działań budowlanych można śledzić na bieżąco przez cały tydzień, dzięki kamerom internetowym - link do nich znajdą Państwo na stronie inwestycji.

Rosnące zainteresowanie inwestorów

Przypomnijmy, że INFINITY Zieleniec ski & spa oferuje apartamenty w systemie condo, który łączy w sobie własnościowe posiadanie lokalu z możliwością dalszego inwestowania kapitału. Na efektywne budowanie przychodu istotny wpływ z pewnością ma okolica, która wyróżnia się nie tylko walorami przyrodniczymi, ale przede wszystkim bogatą ofertą sportową i rozwiniętą infrastrukturą.

Te cechy w połączeniu z nowoczesnymi wnętrzami oraz różnorodnymi udogodnieniami inwestycji dają możliwość zwrotu nawet do 7% w ciągu roku. Warto zaznaczyć, że właściciel apartamentu może odzyskać podatek VAT z tytułu zakupu nieruchomości. Nie musi przy tym prowadzić działalności gospodarczej.

W najbliższym czasie wszyscy zainteresowani aparthotelem pod Orlicą będą mogli zobaczyć na żywo wnętrze przykładowego lokalu w INFINITY Zieleniec Ski & Spa. W przygotowaniu są pierwsze pokoje demonstracyjne. Apartamenty od 28 do 63 m2 dostępne w ofercie cieszą się dużym zainteresowaniem, w sprzedaży pozostało nieco ponad 40 proc. mieszkań.

Wszystkich zainteresowanych inwestowaniem w Zieleńcu i zakupem apartamentu w INFINITY Zieleniec ski&spa zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą Państwu wyczerpujących informacji oraz doradzą w razie wyboru konkretnego apartamentu:

+48 668 076 777

sprzedaz@infinity-zieleniec.pl

www.infinity-zieleniec.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *