Po pandemii wojna – jaki będzie miała wpływ na polskie hotelarstwo   "HOTELARZ"

„To gorsze niż wojna – można było czasami usłyszeć o pandemii. No więc mamy i wojnę za wschodnią granicą. Jaki będzie miała wpływ na polskie hotelarstwo, bardzo mocno pokiereszowane dwoma latami pandemii? Wydaje się, że wbrew pozorom – wcale nieoczywisty” – piszemy w analizie, która jest Tematem Numeru najnowszego „Hotelarza”.

A poza tym m.in.:

– „Miało być już tylko lepiej” – rozmowa z Elżbietą Lendo, prezes sieci Polskie Hotele Niezależne o obecnej sytuacji polskich hotelarzy, nie tylko związanej z pandemią i wojną.

–  „ADR – dlaczego musi wzrosnąć minimum o 30 proc.” –  case study Rafała Abramczyka, CEO firmy doradczej hotelAG,

– „Dlaczego nie pracują wydajnie? Jak ich zmotywować?” – artykuł Violetty Hamerskiej o zjawisku „biernej obecności” pracowników hoteli, żyjących w chronicznym stresie od dwóch lat pandemii i sposobach w jaki liderzy zespołów mogą ich motywować,

– Rozmowa z Pawłem Lewtakiem, nowy wiceprezydentem EHMA – European Hotel Managers Association,

„Fala gości w SPA. Jak sobie z tym poradzić?” – Anita Bajdalska o tym jak zorganizować pracę hotelowego SPA, gdy zaczną w nim znowu pojawiać duże grupy gości konferencyjnych.

Na okładce Liberté 33, BW Premier Collection z Poznania prezentowany w sekcji Hotel z Pomysłem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *