W Łodzi ruszył hotel The Loom koło Manufaktury   OTWARCIA

Przy ul. Ogrodowej w Łodzi ruszył 4-gwiazdkowy Loom Hotel z 76 pokojami i wnętrzami inspirowanymi przemysłem włókienniczym z restauracją Wątek i Cotton Clubem. Loom w języku angielskim oznacza warsztat tkacki.

Inwestorem jest firma Legs z Aleksandrowa Łódzkiego – jeden z największych europejskich dystrybutorów przędz tekstylnych i technicznych. Firma Legs kupiła od miasta budynek po dawnej przychodni reumatologicznej jeszcze w 2015 r. za 3 mln zł. Od początku deklarowała otwarcie tam hotelu, ale inwestycja przeciągała się. W końcu hotel ruszył. Wystrój wnętrz pokoi nawiązuje do łódzkich loftów i tamtejszych atrakcji turystycznych w kontraście do charakterystycznej czerwonej cegły. Przygotowano trzy lokale gastronomiczne: restaurację Wątek, Lobby Bar i Cotton Club z przestrzenią na imprezy dla grup zorganizowanych oraz cztery sale konferencyjne. Goście będą mogli też bezpłatnie korzystać z sauny i sali fitness.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *