NASZ PATRONAT: Virtus Studio zaprasza na spotkanie autorskie z Jakubem Szczęsnym 8.04.2022 w Krakowie godz. 9:30

8 kwietnia zapraszamy do AC Hotel by Marriott Krakow na spotkanie autorskie z Jakubem Szczęsnym, autorem książki ,,Witaj w świecie bez architektów"!

Tematem przewodnim spotkania „Działania na terenie zaludnionym.”

Książka z autografem dla uczestników!

Jakub Szczęsny jest jednym z najbardziej wszechstronnych polskich twórców działającym na styku architektury, sztuki i dizajnu. Podczas swojego wystąpienia, opisze działania na terenie zaludnionym.                                                                                                                                   Ciekawość świata pcha go do ciągłych podróży i projektowania  obiektów służących integrowaniu grup ludzi, często w strefach napięć i konfliktów, na przykład w Izraelu, Palestynie i Australii Zachodniej.                                                                                                               Prowadzący programy popularyzatorskie o architekturze i wnętrzach dla Domo+ i Polsatu oraz autor książek.

Udział bezpłatny , link do rejestracji: 

📝 https://virtus.com.pl/spotkanie-autorskie-jakub-szczesny-krakow/

Zapraszamy  !

Virtus Studio


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *