Ruszył Hampton by Hilton Białystok…

2 marca w centrum Białegostoku otwarty został Hampton by Hilton ze 122 pokojami zarządzany przez VHM Hotel Management. To czwarty hotel, którym zarządza VHM. W maju w Białymstoku rusza Mercure z 92 pokojami.Hotel dysponuje m.in. pokojami rodzinnymi, strefą Breakfast & Living Zone, restauracją à la carte, pięcioma salami konferencyjnymi, całodobową salą fitness i parkingiem podziemnym. Wnętrza zaprojektowane zostały przez AGK Architekci w nowoczesnym, jasnym stylu, zgodnie z najnowszymi trendami łączenia przestrzeni do pracy i wypoczynku.

Delikatne akcenty dekoracyjne nawiązują do najciekawszych zabytków Białegostoku oraz przyrodniczej i kulturowej różnorodności regionu. – Jesteśmy dumni, że hotel Hampton by Hilton Białystok, obok Hampton by Hilton Old Town Gdańsk oraz Hampton by Hilton Olsztyn, dołączy do portfolio obiektów marki Hilton zarządzanych przez VHM Hotel Management. Tym bardziej że jest to nasze czwarte otwarcie hotelu w dobie pandemii – powiedział Wojciech Popis, wiceprezes zarządu VHM Hotel Management. Oprócz trzech Hamptonów VHM dzierżawi też od grudnia ub.r. Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. Dyrektorem białostockiego Hamptona jest Daniel Sobkowiak, który w 2019 r. wprowadzał na rynek Hamptona by Hilton w Kaliszu, a wcześniej przez osiem lat pracował w sieciowych hotelach w Szkocji. Właścicielem hotelu, który powstał w inwestycji Lipowa 41 wraz z osiedlem mieszkaniowym i częścią handlową, jest firma Rogowski Development, największa grupa deweloperska na rynku nieruchomości mieszkaniowych w Białymstoku i na Podlasiu.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *