Karol Krawczyk dyrektorem operacyjnym Polonia Palace   PERSONALIA

Karol Krawczyk związany jest z hotelem Polonia Palace od ośmiu lat. Zaczynał jako kierownik gastronomii. Przez ostatnie pięć lat pełnił obowiązki zastępcy dyrektora generalnego, a teraz objął stanowisko dyrektora operacyjnego. 

Do jego głównych zadań, gdy jako kierownik gastronomii był odpowiedzialny za restaurację, bar oraz dział MICE należało budowanie profesjonalnego zespołu i szkolenie pracowników gastronomii, kalkulacja ofert, planowanie eventów oraz współpraca z kontrahentami. Zarządzał operacyjnie wydarzeniami, optymalizował koszty i podniósł poziom usług gastronomicznych. W roli zastępcy dyrektora generalnego jego zakres obowiązków poszerzył się o nadzorowanie remontów w zabytkowym hotelu, współpracę z ekipami filmowymi oraz planowanie pracy działów operacyjnych w czasie pandemii. Swoim doświadczeniem wspierał także pozostałe dwa obiekty grupy Hotele Warszawskie „Syrena” – MDM i Metropol. Na nowym stanowisku Karol Krawczyk będzie odpowiadał za kompleksowe zarządzanie wszystkimi działaniami operacyjnymi hotelu. Przed rozpoczęciem pracy w Polonia Palace, wiele lat związany był z działem gastronomii w warszawskim hotelu Sheraton.

W 2019 wziął udział w programie Young EHMA”, który jest skierowany do młodych managerów najlepszych hoteli w Europie i stanowi praktyczną część działań edukacyjnych stowarzyszenia European Hotel Managers Association(EHMA) z siedzibą w Rzymie.

– Awans Karola to potwierdzenie naszej wieloletniej praktyki, polegającej na kształceniu młodych kadr. Inwestujemy w ludzi i rozwijamy ich naturalne talenty poprzez szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne, cross-training i uczestnictwo w konferencjach branżowych. Dajemy im dostęp do wiedzy – mówi Paweł Lewtak, dyrektor generalny hotelu Polonia Palace i członek zarządu HW „Syrena”.  –Cieszę się, że Karol będzie dla mnie wsparciem w działaniach operacyjnych hotelu i dzięki jego umiejętności budowania dobrych relacji z ludźmi będzie świetnym łącznikiem pomiędzy wszystkimi działami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *