Paulina Kołodziejczyk awansuje w strukturach Leonardo Hotels   PERSONALIA

Paulina Kołodziejczyk objęła stanowisko Multi Property Managera sieci Leonardo Hotels w Polsce, a do jej obowiązków poza zarządzaniem NYX Hotel Warsaw, Leonardo Royal Warsaw oraz Leonardo Boutique Krakow Old Town, należeć będzie także rozwój sieci Leonardo w Polsce. Awans ten związany jest z planami ekspansji izraelskiej Fattal Hotels Group na naszym rynku.

Kołodziejczyk z Fattal Hotels Group związana jest od 2017 roku, najpierw jako dyrektor generalna pierwszego hotelu sieci w Polsce, Leonardo Royal w Warszawie.

W styczniu 2020 otwierała ona jako dyrektor generalna NYX Hotel Warsaw, a lutym 2022 roku, po tym jak portfolio sieci rozszerzyło się o nowy obiekt Leonardo Boutique Old Town w Krakowie, Paulina Kołodziejczyk odpowiedzialna była za przejęcie i otwarcie hotelu.

Wraz z awansem na stanowisko Multi Property Managera Paulina Kołodziejczyk będzie odpowiedzialna za rozwój sieci Leonardo w Polsce. Izraelski brand aktualnie w swoim portfolio posiada 221 obiektów w 19 krajach na świecie.

Kołodziejczyk swoją karierę zaczynała w 5-gwiazdkowym Radissonie Blu w Krakowie, następnie była project managerem i rooms division managerem w 4-gwiazdkowym Radissonie Blu Sobieski w Warszawie. Była nominowana do nagrody Young Leader of the Year 2012 w sieci Carlson Rezidor.  Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie ukończyła Ekonomię Międzynarodową ze specjalizacją Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw. 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *