Tylko do dzisiaj- Głosowanie na Hotelarską Inwestycję 2021/2022   KONFERENCJE "HOTELARZA"


23 maja podczas wieczornej gali towarzyszącej konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE w hotelu Renaissance w Warszawie ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu „Hotelarskie Inwestycje Roku”. Jednego z laureatów swoimi głosami wyłonią także Czytelnicy "Hotelarza". Zapraszamy do głosowania!

Ideą konkursu jest wyróżnienie najciekawszych inwestycji hotelarskich w Polsce, a także firm mających największy bezpośredni wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiej branży hotelowej. Zwycięzców w cztetech kategoriach wybierze ponad 20-osobowa Kapituła konkursu, składająca się z liderów polskiego hotelarstwa i najlepszych architektów. Podczas gali przyznamy także nagrodę w której Laureata wskażą nasi Czytelnicy. Zapraszamy do wyboru „Hotelarskiej Inwestycji 2021/2022 według Czytelników Hotelarza”. Głosy można oddawać do 6 maja 2022 do godziny 24:00.

AC BY MARRIOTT KRAKÓW

Hotel z 300 pokojami na krakowskich Błoniach charakteryzuje się dynamiczną antracytową bryłą, wtopioną w otaczającą zieleń oraz prostymi, jasnymi, ponadczasowymi wnętrzami. We wnętrzach postawiono na naturalne kolory ziemi, brązy, beże oraz sztukę – malowane na zamówienie obrazy w pokojach oraz murale i „naturalne” rzeźby z konarów.

ZAGŁOSUJ>>


CRYSTAL MOUNTAIN WISŁA

Największy z hoteli otwartych w ubiegłym roku w Polsce. 5-gwiazdkowy obiekt z 491 pokojami i przeszkoloną bryłą rozłożoną na trzy skrzydła, co miało zniwelować jego skalę, a zarazem optymalnie doświetlić wnętrza. Wnętrza kontynuują nowoczesną stylistykę bryły, ale ocieplono je licznymi drewnianymi detalami oraz szlachetnymi, kamiennymi okładzinami.

ZAGŁOSUJ>>


DWÓR UPHAGENA GDAŃSK


[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *