Śniadanie dla uchodźców w hotelach Arche   SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Grupa Arche przyłącza się do akcji „Śniadanie Wielkanocne Dla Ukrainy”, zainicjowanej przez Polski Holding Hotelowy i Caritas Polska i ugości  uchodźców z Ukrainy podczas śniadania wielkanocnego organizowanego  24 kwietnia w dniu, w którym przypada Wielkanoc Kościołów wschodnich. Wcześniej do akcji włączyły się także Grupa Dobry Hotel i Lendo Hotels.

Jak wyjaśnia Grupa Arche, "Wielkanoc to wyjątkowy czas dla uchodźców, którzy z dala od własnego domu, od rodzinnych uroczystości, świątecznych smaków i przyjaciół będą spędzać święta w naszym kraju. Zależy nam aby uchodźcy pomimo tragedii mogli spokojnie spędzić ten czas dlatego włączamy się do akcji i razem z Polski Holding Hotelowy i Caritas Polska przygotujemy w naszych przestrzeniach hotelowych „Śniadanie Wielkanocne Dla Ukrainy”.

Jak informowaliśmy wcześniej, hotele PHH w najbliższą niedzielę ugoszczą ponad 7 tysięcy uchodźców z Ukrainy. Śniadanie Wielkanocne odbędzie się w hotelach i obiektach, należących do grupy PHH, zarówno
w dużych miastach – Warszawie, Rzeszowie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Wrocławiu, Toruniu, Łodzi czy Szczecinie, a także w innych mniejszych miejscowościach w Polsce, jak również w atrakcyjnych turystycznie rejonach nadmorskich i górskich. Obiekty te zlokalizowane są na terenie 20 diecezji. Zapraszanie gości z Ukrainy będą koordynowały diecezjalne Caritas.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *