Nowi dyrektorzy w Bristol, a Luxury Collection Hotel   PERSONALIA

Łukasz Nowakowski został dyrektorem działu F&B w hotelu Bristol, a Luxury Collection, Warsaw, a Tomasz Augustyn awansował na stanowisko rooms director.

Łukasz Nowakowski zaczynał swoją karierę w hotelarstwie od stażu w szczecińskim Radissonie w 2003 r. Od 2004 r. pracował najpierw w hotelach na Cyprze, a następnie w Anglii m.in. w restauracjach wyróżnionych gwiazdkami Michelin. W 2008 r. wrócił do Polski obejmując stanowisko managera restauracji w HOT_elarni Hotel & Spa w Puszczykowie. W 2010 r. znowu trafił do Anglii jako zastępca dyrektora w Broadoaks Country House Hotel, od 2013 r. pracował w Australii, a od 2014 r. w hotelach marki Sheraton na Fidżi, w Samoa i na Malediwach, gdzie przez  ostatnie  dwa lata był dyrektorem F&B w Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa. – Cieszę się, że mogę powitać Łukasza w naszym zespole, jako utalentowany lider w branży Food & Bevereage z pewnością zagwarantuje najwyższy poziom obsługi gościom naszych restauracji i barów – powiedział Aidan Dempsey, general manager hotelu Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw.

Tomasz Augustyn swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął  w 2014 r. jako recepcjonista w rodzinnym Poznaniu. Następnie zdobywał doświadczenie w USA, gdzie był housekeeping managerem w hotelu St. Regis w Waszyngtonie. Po powrocie do Polski pełnił funkcję dyrektora operacyjnego w hotelu Hilton Świnoujście Resort & Spa. Do warszawskiego Bristolu dołączył w styczniu 2021 r. jako kierownik służby pięter. Na nowym stanowisku, które objął 15 kwietnia, będzie nadzorował działy Front Office, Housekeeping i Spa. – Tomasz od samego początku był dla nas nieocenionym wsparciem. Cieszę się, że możemy zaproponować mu nowe wyzwania  – powiedział Michał Krauze, dyrektor operacyjny hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *