Jacek Filipczyk szefem kuchni w Hilton Garden Inn Kraków Airport   PERSONALIA

Jacek Filipczyk, przy ostatnie 18 lat związany z hotelem Sheraton Grand Kraków, którego kuchnią kierował od 2016 roku, został nowym szef kuchni w Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Posiada blisko 30-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej i hotelarskiej, m.in. w Hotelu Francuskim. Jest entuzjastą i propagatorem tradycyjnej kuchni polskiej. W swojej autorskiej wizji dań stawia na prostotę, kładąc nacisk przede wszystkim na bezpretensjonalną jakość produktów i ich sezonowość. W swojej autorskiej wizji dań nowego menu restauracji L’atmosphere, gdzie w roli szefa kuchni zastąpił Mateusza Trochę, chce postawić „na jakość i zmysłowość produktów”.  Kuchnia impresyjna, zmysłowa i zabarwiona emocjonalnie - tak opisuje swój indywidualny styl, do którego pragnie przekonać gości restauracji hotelu, sąsiadującego z terminalem pasażerskim lotniska Kraków Airport.

Nowym szefem kuchni w Sheratonie został Stanisław Bobowski, o czym więcej pisaliśmy TUTAJ.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *