Adam Żygadło na czele BaseCamp we Wrocławiu   PERSONALIA

Adam Żygadło, wcześniej związany z Satoria Group, gdzie zarządzał kompleksem trzech warszawskich hoteli Satoria Group: Best Western Portos, o3 Hotel & Meet i Start Aramis, został managerem kompleksu BaseCamp z  775 pokojami w zabytkowej Starej Piekarni we Wrocławiu.

BaseCamp, który otwarty ma zostać latem, zaoferuje też  nowoczesne przestrzenie eventowe, własne butikowe kino, playroom, strefę rozrywki, samoobsługową pralnię Pay Per Wash. Cieszymy się, że do naszego zespołu dołączył doświadczony hotelarz – mówi Tomasz Korzeniewski, dyrektor operacyjny na Polskę. – BaseCamp we Wrocławiu to nasz flagowy projekt w Polsce. To też nasza pierwsza hybryda: 569 pokoi przeznaczonych będzie na prywatny dom studencki w modelu PBSA, a 206 apartamentów będziemy wynajmować w modelu short-stay.

Adam Żygadło pochodzi z Wrocławia i tam zaczynał karierę. Był m.in. kierownikiem marketingu i sprzedaży w 5-gwiazdkowym hotelu Platinum Palace. W latach 2012-15 związany z był z siecią Qubus Hotel, gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora hotelu w Legnicy i dyrektora w Łodzi. W latach 2015-16 zarządzał hotelem Best Western Petropol w Płocku (obecnie obiekt działa jako hotel niezależny). Jesienią 2016 roku dołączył do Satoria Group jako zastępca dyrektora hoteli Best Western Portos, Atos, Aramis, a dwa lata później został dyrektorem kompleksu.  Jest absolwentem Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Humboldta w Berlinie i Technicznego Uniwersytetu w Dreźnie.

BaseCamp posiada już dwa obiekty w Łodzi, jeden w Katowicach. Planowane są też w Warszawie i innych największych miastach w Polsce.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *