Warszawski Bristol wśród najlepszych hoteli na świecie

Świętujący w ub.r.  swoje 120-lecie Hotel Bristol, a Luxury Collection Hotel, Warsaw został wyróżniony w rankingu 500 najlepszych hoteli na świecie według czytelników prestiżowego magazynu „Travel + Leisure”.

30/05/2018

Co roku czytelnicy ekskluzywnego magazynu dzielą się swoimi doświadczeniami podróżniczymi, tworząc listę najlepszych miast, hoteli i resortów na świecie. Już po raz kolejny warszawski Bristol znalazł się w prestiżowym gronie wyróżnionych hoteli World’s Best 2021. Podróżujący oceniali nie tylko standard obsługi, ale również doznania kulinarne, udogodnienia, lokalizację czy wyjątkowość inspirujących wrażeń z pobytu.

– To dla nas ogromny zaszczyt i radość oraz dowód na to, że nasza codzienna misja w dostarczaniu naszym gościom wzbogacających i autentycznych doświadczeń, realnie przekłada się na ich wrażenia – powiedział Aidan Dempsey, dyrektor generalny Hotelu Bristol, Warsaw. Wśród 500 najlepszych znalazło się również 45 innych hoteli marek należących do sieci Marriott International – m.in. Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague czy Ritz-Carlton w Budapeszcie.

30/05/2018

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *