Tak będą wyglądały wnętrza pierwszego hotelu Kyriad w Polsce   INWESTYCJE

Spółka Rodzinne Resorty prezentuje wnętrza hotelu Kyriad Karkonosze, który zostanie uruchomiony w sezonie letnim. Będzie to premiera marki Kyriad – należącej do Louvre Hotels Group – na polskim rynku hotelowym. Wnętrza zaprojektowało biuro AGK Architekci.

Kyriad to sieć ponad 260 trzygwiazdkowych hoteli we Francji i innych krajach na całym świecie. Wystrój każdego obiektu jest jednym z filarów strategii hoteli Kyriad. Liczy się tu nie tylko design, ale także detale, które gwarantują relaksujący pobyt. Karkonoski hotel Kyriad ze 113 pokojami położony jest w Kotlinie Jeleniogórskiej, w miejscowości Wojcieszyce koło Jeleniej Góry. Urokliwa lokalizacja stała się impulsem do stworzenia koncepcji wnętrz hotelowych. W całym projekcie wyjątkowe znaczenie ma spójność z okoliczną przyrodą oraz inspiracja bezpośrednim widokiem na góry z okien hotelowych.

– Francuska marka  Kyriad jest opowieścią o podróżach gościa i odpoczynku w komfortowych warunkach. Taka filozofię marki wprowadzamy w życie  w hotelu Kyriad Karkonosze. Mam tu na myśli zwłaszcza przytulny, harmonijny wystrój wnętrz, rozbudowaną strefę wypoczynku i relaksu w otoczonym lasem SPA oraz rodzinną atmosferę – mówi Magdalena Frelkiewicz, dyrektor generalna hotelu Kyriad Karkonosze.

Rodzinne Resorty to spółka powiązana z WIK Capital – firmą operującą na polskim rynku nieruchomości hotelowych i mieszkaniowych. WIK Capital specjalizuje się w całościowym prowadzeniu procesów inwestycyjnych w modelu condo i zarządzaniu obiektem hotelowym. WIK zrealizował już pierwszy projekt mieszkaniowo-hotelowy w Warszawie – Tulip Residences Warszawa Targowa. Obecnie w przygotowaniu znajduje się też aparthotel pod marką Staybridge Suites Warszawa Ursynów sieci IHG Hotels & Resorts.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *