HIT 2022 (23.05): Weź udział stacjonarnie, bądź online!   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Już 23 maja w pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu Renaissance odbędzie się forum Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT). To miejsce które rokrocznie gromadzi wszystkich czołowych graczy na rynku hotelarskim w Polsce. Dołącz do nich i weź udział w wydarzeniu tak jak Ci wygodnie! Spotkaj się z najważniejszymi uczestnikami rynku stacjonarnie w hotelu, lub dołącz online i śledź transmisję w jakości HD na żywo.

Dzięki udziałowi w tym elitarnym wydarzeniu nie tylko poznasz najnowsze trendy i prognozy kreślone przez branżowych liderów z Polski i całej Europy, ale także możesz wziąć udział w kuluarowych dyskusjach na najwyższym poziomie, poznać nieoficjalne wiadomości rynkowe i poszerzać sieć swoich branżowych kontaktów, zarówno podczas samej imprezy, jak i towarzyszącej jej wieczornej gali.

WEŹ UDZIAŁ STACJONARNIE>>

WEŹ UDZIAŁ ONLINE>>

Do udziału w dyskusjach zaprosiliśmy wiodących liderów z branży hotelarskiej z Polski i Europy, z przedstawicielami sieci Marriott, Hilton, IHG i Radisson, prezesami i właścicielami największych firm inwestycyjnych jak PHH, Zdrojowa Hotels, Tacit Group, Europlan, czy dzierżawców i operatorów jak Focus Hotels, VHM i Apex Alliance.

Aby dowiedzieć się więcej o naszym programie i prelegentach, odwiedź naszą stronę internetową www.hitpoland.pl

Weź udział w wydarzeniu tak jak Ci wygodnie! Spotkaj się z najważniejszymi uczestnikami rynku stacjonarnie w hotelu Renaissance Airport w Warszawie lub dołącz online i śledź transmisję w jakości HD na żywo.

Zapoznaj się z agendą konferencji

Zobacz relację z poprzedniej edycji

Przeczytaj dlaczego liderzy rynku uczestniczą w Hotel Investment Trends

Zapytania dotyczące udziału w konferencji: Wiola Wiater
22 333 88 04, w.wiater@pws-promedia.pl

Zapytania dotyczące współpracy sponsorskiej: Małgorzata Grenda
22 333 88 01, m.grenda@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *