Nowa prezes PHH Hotele   PERSONALIA

Urszula Bąkowska-Morawska, dotychczasowa członkini zarządu PHH Hotele, została wybrana przez radę nadzorczą na nową prezes zarządu spółki. Wcześniej była wiceprezesem zarządu spółki Interferie, która w marcu została włączona do Grupy Kapitałowej Polskiego Holdingu Hotelowego.

Urszula Bąkowska-Morawska od października 2019 r. do kwietnia tego roku była wiceprezesem zarządu Interferie S.A. i odpowiadała za zarządzanie oraz nadzór nad obszarami sprzedaży, hotelarstwa, inwestycji i gastronomii. W latach 2016-2019 pełniła funkcję wiceprezesa zarządu Uzdrowisko Cieplice w Jeleniej Górze. Od 2007 r. do 2010 r. związana z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu, gdzie m. in. zajmowała stanowisko Dyrektora Kolegium Studiów Podyplomowych. Od 2009 r. jest adiunktem na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i prowadzi wykłady z zakresu zarządzania strategicznego, zarządzania projektami oraz logistyki usług, a także odpowiada za organizację i zarządzanie studiami podyplomowymi.

Urszula Bąkowska-Morawska na stanowisku prezesa zarządu PHH Hotele (spółki należącej do grupy PHH), zastępiła Gheorghe Mariana Cristescu, który pełnił tę funkcję w okresie 2019-2022, będąc jednocześnie prezesem Polskiego Holdingu Hotelowego. Gheorghe Cristescu cały czas stoi na czele Grupy Kapitałowej PHH, która w marcu tego roku podwoiła liczbę swoich obiektów, włączając cztery kolejne spółki do swojego portfela: Interferie, Interferie Medical SPA, Geovitę i Elbest. Obecnie w grupie PHH znajdują się 54 obiekty świadczące usługi hotelarskie, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju i pierwszą z wyłącznie polskim kapitałem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *