InterContinental Warszawa: Miasto moje a w nim…

InterContinental Warszawa i MMC studio zaprosili gości na 40. piętro hotelu do Apartamentu Prezydenckiego, który zamienił się w na ten dzień w miejski park, aby wspólnie opowiedzieć historie o wyjątkowym mieście – Warszawie.

Pokaz mody MMC Studio

O Warszawie kulinarnie opowiadał Karol Okrasa, szef kuchni restauracji Platter by Karol Okrasa, który specjalnie na tę okazję przygotował menu pełne warszawskich smaków m.in. flaczki z pulpetami, cynaderki w miodzie z octem i pyzy ze słoika. Miejska moda duetu MMC Studio miała formę wernisażu połączonego z pokazem mody. Goście podziwiali panoramę stolicy, popijając szampana Piper-Heidsieck i koktajle InterContiental75 stworzono z okazji 75-lecia marki InterContinental, obchodzonego rok temu.

Rafał Michalak, Lara Gesler, Britta Kutz (dyrektor hotelu), Ada Fijał, Monika Mikulska-Guźniczak (dyrektor PR i marketingu hotelu), Ilona Majer
Karol Okrasa
Koktajl InterContinental75 stworzony z okazji 75-lecia marki InterConinental na bazie Piper-Heidsieck Champagne i The Botanist Islay Dry Gin

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *