Finaliści „Hotelarskiej Inwestycji Roku według Czytelników Hotelarza”   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Tradycyjnie już naszą coroczną, wiosenną konferencję Hotel Investment Trends Poland & CEE zakończymy wieczorną galą w hotelu Renaissance Airport, na której ogłosimy zwycięzców konkursu na Hotelarskie Inwestycje Roku. Laureatów w czterech kategoriach wskaże Kapituła składająca się z 20 ekspertów rynku hotelarskiego. W oddzielnym głosowaniu zwycięzcę wyłaniają również czytelnicy „Hotelarza”, którzy przez dwa ostatnie tygodnie głosowali poprzez stronę internetową na swoich faworytów. Dziś ogłaszamy finalistów w kategorii: Hotelarska Inwestycja Roku według Czytelników „Hotelarza”.

Ogółem w głosowaniu nasi czytelnicy oddali niemal 10 tys. głosów. Oto 3 obiekty, które zgromadziły ich najwięcej. Który spośród tych hoteli zgarnie tytuł zwycięzcy, przekonamy się już 23 maja.

AC by Marriott, Kraków

Hotel z 300 pokojami na krakowskich Błoniach charakteryzuje się dynamiczną antracytową bryłą, wtopioną w otaczającą zieleń oraz prostymi, jasnymi, ponadczasowymi wnętrzami. We wnętrzach postawiono na naturalne kolory ziemi, brązy, beże oraz sztukę – malowane na zamówienie obrazy w pokojach oraz murale i „naturalne” rzeźby z konarów.


Crystal Moutain, Wisła

Największy z hoteli otwartych w ubiegłym roku w Polsce. 5-gwiazdkowy obiekt z 491 pokojami i przeszkoloną bryłą rozłożoną na trzy skrzydła, co miało zniwelować jego skalę, a zarazem optymalnie doświetlić wnętrza. Wnętrza kontynuują nowoczesną stylistykę bryły, ale ocieplono je licznymi drewnianymi detalami oraz szlachetnymi, kamiennymi okładzinami.


Grand Focus Hotel, Szczecin

Hotel z 89 pokojami w dwóch połączonych kamienicach. W środku znajduje się historyczna klatka schodowa, a wnętrza zainspirowane są nowojorskimi apartamentami. W hotelu królują jasne kolory i marmurowe wzory przełamane złotymi i miedzianymi elementami dekoracyjnymi. na podłogach włoskie kafle Marazzi, sufity wieńczą bogate dekory i kryształowe żyrandole Dorchester.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *