Nowa dyrektor w Grupie Dobry Hotel   PERSONALIA

Anita Bajdalska, doświadczony manager ds. SPA & Wellnes, a także wieloletnia autorka artykułów w "Hotelarzu", objęła stanowisko dyrektora ds. SPA i Wellness w Grupie Dobry Hotel.

Anita Bajdalska obejmuje nową funkcję dyrektorską w Dobrym Hotelu jako certyfikowany manager SPA z ramienia międzynarodowego stowarzyszenia ISPA (International Spa Association), audytor obiektów SPA oraz wykładowca na studiach podyplomowych WSB na kierunku zarządzanie obiektami hotelowymi oraz SPA & Wellness. Ukończyła ona również studia na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek zarządzanie oraz biznes turystyczny i rekreacyjny).

Kompetencje w zarządzaniu obiektami SPA Bajdalska zdobyła w najlepszych hotelach w Austrii i Szwajcarii. Posiada także 15-letnie doświadczenie zawodowe jako manager ds. SPA & Wellnes w hotelach znajdujących się na terenie Polski. Ponadto pracuje jako szkoleniowiec oraz konsultant biznesu SPA & Wellness.

Na stanowisku dyrektorskim w Dobrym Hotelu Bajdalska będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór nad bieżącą działalnością obiektów SPA, ich kadrą i polityką personalną, ustalanie i rozliczanie realizacji budżetów oraz indywidualnych targetów, a także współpracę z Działem Zarządzania Kosztami przy polityce zakupowej i magazynowej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Nowa dyrektor w Grupie Dobry Hotel

  1. Ktoś powinien napisać o tym że tam gdzie pani Bajdalska się pojawia odchodzą ludzie i zaczynają się kłopoty z personelem jak i obsługą gości. Zero profesjonalizmu jak i manier osobistych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *