POZNAŃ: generalny remont Sheratona

Sheraton Poznań Hotel ponownie otworzył najwyższe, szóste piętro z odnowionymi pokojami. Wraz z pokojami renowację przeszedł znajdujący się na tym piętrze Club Lounge. To kolejny etap generalnego remontu hotelu, którego zakończenie planowane jest na czerwiec.Po gruntownym remoncie restauracji głównej, lobby i sal konferencyjnych w poznańskim Sheratonie przyszedł czas na pokoje. Renowacja odbywa się sukcesywnie piętro po piętrze. Szóste piętro to 34 pokoje, w których na gości czekają powitalne niespodzianki. Zakwaterowanie na szóstym piętrze gwarantuje dostęp do Club Lounge, gdzie przez cały dzień można zjeść przekąski, a od godz. 18 do 20 otwarty jest bar z alkoholem. Remont pokoi obejmuje wymianę tapet i dywanów, tapicerowanie skórą sof, foteli i zagłówków łóżek, wymianę części oświetlenia, m.in. w łazienkach, i odnowienie powierzchni drewnianych. Przy okazji remontu hotel nawiązał współpracę z artystą grafikiem Michałem Peszkowskim, którego plakaty przedstawiające symbole architektoniczne Poznania zdobią teraz pokoje, Club Lounge i korytarze.

W łazienkach małe plastikowe buteleczki z szamponem, odżywką i żelem pod prysznic zamieniono na duże dyspensery. – To ukłon w stronę środowiska. Hotele na całym świecie zużywały rocznie tony plastikowych buteleczek z kosmetykami. Zamiana ich na dozowniki o pojemności 340 ml to jeden z punktów programu, który sieć Marriott International przygotowała w ramach dążenia do zrównoważonego rozwoju firmy – mówi Paulina Kaczmarek, specjalista ds. PR i marketingu w Sheraton Poznań. Hotel oferuje 180 pokoi, dwie restauracje – Rynek z kuchnią polską oraz SomePlace Else z kuchnią amerykańską i meksykańską, 350 m kw. odnowionej przestrzeni konferencyjnej, a także Sheraton Fitness z siłownią, basenem i saunami. Hotel otwarto w 2006 r. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *