Karol Krawczyk dyrektorem operacyjnym Polonia Palace

Karol Krawczyk objął w hotelu Polonia Palace w Warszawie stanowisko dyrektora operacyjnego. Z hotelem tym związany jest od ośmiu lat. Zaczynał jako kierownik gastronomii, a przez ostatnie pięć lat pełnił obowiązki zastępcy dyrektora generalnego.Jako kierownik gastronomii był odpowiedzialny za restaurację, bar i dział MICE. Do jego głównych zadań należało budowanie profesjonalnego zespołu i szkolenie pracowników, kalkulacja ofert, planowanie eventów oraz współpraca z kontrahentami. W roli zastępcy dyrektora generalnego jego zakres obowiązków poszerzył się o nadzorowanie remontów w zabytkowym hotelu, współpracę z ekipami filmowymi oraz planowanie pracy działów operacyjnych w czasie pandemii.

Swoim doświadczeniem wspierał także pozostałe obiekty grupy Hotele Warszawskie „Syrena” – MDM i Metropol. Teraz odpowiada za kompleksowe zarządzanie wszystkimi działaniami operacyjnymi hotelu. Przed rozpoczęciem pracy w Polonia Palace wiele lat związany był z działem gastronomii Sheratona Warszawa. – Awans Karola to potwierdzenie naszej wieloletniej praktyki polegającej na kształceniu młodych kadr. Inwestujemy w ludzi i rozwijamy ich naturalne talenty poprzez szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne, cross-training i uczestnictwo w konferencjach branżowych. Dajemy im dostęp do wiedzy – mówi Paweł Lewtak, dyrektor generalny hotelu Polonia Palace i członek zarządu HW „Syrena”.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *