Imprezy okolicznościowe w hotelowych SPA

Polacy lubią świętować: imieniny, urodziny, wszelkie rocznice, zaręczyny, wieczory panieńskie, kawalerskie, baby showers, divorce parties. Specjalne uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy, a hotele są do tego celu wymarzone. Coraz częściej goście decydują się też świętować w hotelowych SPA. Takie wydarzenia wymagają specjalnej organizacji i personalizowanej oferty SPA.Ludzie przez wiele miesięcy zmuszeni byli pozostawać w izolacji. Zakazy, nakazy, kwarantanny uniemożliwiały albo znacząco utrudniały jakiekolwiek spotkania towarzyskie. Wiele osób musiało weryfikować plany organizacji wesel, przekładać ważne imprezy lub też w ogóle z nich rezygnować. Teraz można już wrócić do organizacji imprez, za którymi wiele osób tak tęskniło. Hotele są doskonałym miejscem do organizacji ważnych wydarzeń w życiu. Połączenie komfortowego noclegu, dobrej kuchni i profesjonalnego serwisu, jakie oferują, sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na organizację tam swoich prywatnych wydarzeń, niekoniecznie tylko ślubów i komunii. Departamenty SPA mają także wiele do zaoferowania i coraz więcej osób chce z takiej formy organizowania imprezy okolicznościowej korzystać.

Ważna jest pojemność pokoi relaksu

Przygotowanie imprezy okolicznościowej w departamencie SPA wymaga odpowiedniej infrastruktury i specjalnej organizacji pracy. Zacząć należy od uzyskania odpowiedzi na pytanie, ile osób będzie w niej brało udział i czy mamy do tego odpowiednią liczbę pomieszczeń. Nie chodzi tylko o liczbę gabinetów do zabiegów, ale także np. o pokoje relaksu, w których można serwować poczęstunek dla uczestników. Takie pokoje wypoczynku najczęściej są miejscem, gdzie goście spotykają się w przerwach miedzy zabiegami. Powinno być to miejsce na tyle odosobnione, aby można było je wyłączyć, żeby oddać wyłącznie do dyspozycji organizatora eventu w SPA, ale jednocześnie dobrze skomunikowane z działem F&B. To gastronomia hotelu odpowiada za przygotowanie menu takiego eventu, więc trzeba oddać to miejsce we władanie specja [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plAutor: Anita Bajdalska

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *