Kinga Łata na czele Wave Międzyzdroje Resort & SPA   PERSONALIA

Kinga Łata, ostatnio dyrektor hotelu Senator w Dźwirzynie, w wcześniej  dyrektor operacyjna sieci Zdrojowa Hotels, wprowadza obecnie na rynek jako dyrektor generalna otwarty z końcem kwietnia kompleks wypoczynkowy Wave Międzyzdroje Resort & SPA.

Kinga Łata jest równocześnie członkiem zarządu spółki Green House HM, która jest operatorem obiektu.

– Najbardziej ekscytującym, ale jednocześnie wymagającym czasem dla każdego dyrektora hotelu jest otwarcie i skompletowanie zespołu. Od początku chcieliśmy stworzyć miejsce wyróżniające się nie tylko w Międzyzdrojach i sądząc po ocenach naszych pierwszych gości udało się nam to w 100% – komentuje dyrektor generalna.

Kinga Łata jest absolwentką germanistyki Uniwersytetu Szczecińskiego. Od początku drogi zawodowej związana z hotelarstwem i turystyką. Przygodę z branżą rozpoczęła w biurze podróży TUI. W swojej karierze zarządzała ponad 20 hotelami, w większości 4- i 5-gwiazdkowymi, w tym również międzynarodowych marek. Przez 4 lata stała na czele polskiej sieci Zdrojowa Hotels, która ma w swoim portfolio kilkanaście obiektów. Wolny czas spędza z rodziną oraz na długich spacerach plażą ze swoim psem.

Wave Międzyzdroje Resort & SPA położone jest w pierwszej linii brzegowej z bezpośrednim zejściem na plażę. Obiekt tworzy 100 apartamentów o powierzchni od 37 do 57 m kw.  Każdy składa się z salonu i wydzielonych 1 lub 2 sypialni oraz prywatnego tarasu. Główną atrakcją jest zlokalizowany na zielonym dziedzińcu całoroczny basen zewnętrzny z jacuzzi i leżakami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *