HIT 2022 -LAST CALL- Ostatnia szansa na zgłoszenie stacjonarnego udziału   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Szanowni Czytelnicy!

Konferencja Hotel Investment Trends Poland&CEE odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 23 maja. Po dwóch latach pandemii koronawirusa wszyscy mamy nadzieję, że to co najgorsze branża hotelarska ma już za sobą. Rynek wyraźnie zaczął się odbudowywać, co znajduje odbicie w coraz lepszych wynikach wielu hoteli. Towarzyszy temu także znacznie większe niż przez ostatnie lata zainteresowanie inwestorów tą gałęzią gospodarki - pisze w liście do czytelników "Hotelarza" Krzysztof Gonciarek, wydawca tytułu i organizator forum.

Współczesne hotelarstwo nie jest jednak wolne od problemów – rosnące koszty budowy, czy rozbudowy obiektów, pozyskania finansowania, wreszcie późniejszego prowadzenia samej działalności to tylko wierzchołek góry lodowej. A nakłada się na to wojna za naszą wschodnią granicą i ryzyko spowolnienia gospodarczego.

Dlatego tak ważne jest poznanie opinii liderów, którzy nakreślą jak ewoluować może rynek w najbliższych miesiącach i latach, jak sami radzą sobie z aktualną sytuacją i gdzie widzą potencjalnie największe szanse, ale także ryzyka i zagrożenia. Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas dyskusji w pięciu pasjonujących panelach tematycznych do których zaprosiliśmy czołowych ekspertów z Polski i całej Europy.

Konferencja Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT) od lat skupia wszystkich najważniejszych inwestorów i graczy rynku hotelarskiego w jednym miejscu. Podobnie będzie także w tym roku. Swoją obecność potwierdziło już kilkudziesięciu topowych inwestorów z Polski i ponad 200 najwyższej klasy uczestników, reprezentujących czołowe sieci i firmy ściśle związane z naszą branżą. Jestem przekonany, że wszystko to sprawi, że HIT podobnie jak w latach ubiegłych stanie się niezwykłą platformą networkingu i zawierania kluczowych transakcji i kontraktów.

Dziś jest ostatni dzień, kiedy można zgłosić swój stacjonarny udział w tym największym w regionie forum o inwestycjach w hotelarstwie i połączyć się z najważniejszymi osobami w jednym miejscu.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>

Zapraszam i do zobaczenia w Warszawie!

Krzysztof Gonciarek

Organizator wydarzenia, wydawca „Hotelarza”

Szczegóły i agenda dostępne na www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *