Otwarto B&B Hotel w Lublinie ze 130 pokojami. Wkrótce w Poznaniu   OTWARCIA

W centrum Lublina ruszył B&B Hotel ze 130 pokojami, salą śniadaniową, konferencyjną i podziemnym parkingiem. To dziewiąty hotel tej francuskiej sieci ekonomicznej, należącej obecnie do banku Goldman Sachs. Dzięki otwarciu sieć przekroczyła próg tysiąca pokoi na polskim rynku.  

Fot. Spotted Lublin

Położony przy ul. Dolnej 3 Maja w sąsiedztwie Starego Miasta, obok pl. Litewskiego – największego i najbardziej reprezentacyjnego placu w Lublinie – do dyspozycji gości oddał pokoje dwu-, trzy- i czteroosobowe. Hotel jest klimatyzowany oraz wyposażony w bezpłatną sieć wifi, a w lobby przez całą dobę dostępne są gorące i zimne napoje oraz przekąski. Ceny w dni powszednie zaczynają się od 185 zł bez śniadania (35 zł).

Sieć B&B Hotels zadebiutowała w Polsce w 2010 r., otwierając hotel w Toruniu, a teraz obecna jest także w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie i Nowym Targu. Kolejnym miastem będzie Poznań, gdzie w centrum przy pl. Wolności w przedwojennym budynku Banku Gospodarstwa Krajowego, przygotowywany jest nowy obiekt.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *