ibis Kraków Stare Miasto obchodzi 10. urodziny

Położony w samym sercu Krakowa kompleks ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto z 302 pokojami świętuje w tym roku jubileusz dziesięciolecia. Od momentu otwarcia hotel przyjął już blisko 1,3 miliona gości i wydał ponad milion posiłków. Hotel na trwałe wpisał się na turystyczną mapę miasta.

Pięciopiętrowy ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto przyjął pierwszych gości wiosną 2012 roku. Zlokalizowany tuż obok dworca PKS i PKP, przy ul. Pawiej hotel stał się jednym z głównych punktów turystycznych dla odwiedzających Kraków z Polski i zagranicy.

Przez 10 lat swojego funkcjonowania kompleks ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto odwiedziło niemal 1,3 miliona gości, a hotel sprzedał w sumie blisko 797 000 pokoi. Ponadto hotelowa restauracja przygotowała prawie 227 tysięcy posiłków dla gości i wydała ponad 882 tysięcy śniadań.]

– Z tymhotelem łączy mnie wyjątkowy sentyment i szczególne wspomnienia, które na długo zapadły w pamięć. To pierwszy obiekt, który nadzorowałam już od etapu samej budowy aż po jego otwarcie i pierwsze dni funkcjonowania – wspomina Małgorzata Kalinowska-Klimek VP Franchise Operation Eastern Europe Accor. – Co więcej, zostawiłam po sobie także ślad w hotelu, w przenośni i dosłownie. Jeszcze na etapie budowy w trakcie jednej z wizytacji, nie zauważając świeżej wylewki, zostawiłam odcisk swoich stóp na schodach w hotelu. W trzeci dzień po otwarciu hotel przeszedł prawdziwy „chrzest bojowy”, notując 100% odłożenia. Można powiedzieć, że hotel od razu trafił na głęboką wodę i poradził sobie z dużym powodzeniem.

–  Sukces 10 lat to przede wszystkim ogromna zasługa naszego zespołu, dzięki któremu hotel cały czas, pomimo zmieniających się warunków, tętni życiem i zaprasza wszystkich do spędzenia wspólnych chwil – zaznacza Przemysław Działański, dyrektor hotelu ibis & ibis Budget Kraków Stare Miasto. – Dziękujemy wszystkim, za zaangażowanie, pasję i codzienną pracę, która pozwoliła nam przetrwać ostatnie lata i odbudować się w pełni sił.

Ibis Krakow Old Town Combo

ibis & ibis Budget Kraków Stare miasto oferuje gościom łącznie 302 e pokoje, restaurację i bar, a także 4 sale konferencyjne.

– Startujemy w przyszłość z dużym impetem, a naszym najbliższym planem jest modernizacja całego hotelu zgodnie z globalnym konceptem Agora. Ta modułowa, elastyczna koncepcja architektury wnętrz, dzięki prostocie i wykorzystaniu industrialnych elementów w połączeniu z dbałością o detale, tworzy przestrzeń zachęcającą do społecznych interakcji, w której goście czują się jak w domu – zapowiada Przemysław Działański. – Na kolejne 10 lat na pewno chcemy życzyć sobie tego, by goście wciąż chętnie odwiedzali nasz hotel i przeżywali niezapomniane chwile wspólnie z nami.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *