Finaliści kategorii „Hotelarska Inwestycja Roku” według Kapituły   KONFERENCJE "HOTELARZA"

W poprzednich dniach przedstawiliśmy finalistów konkursu "Hotelarska Inwestycja Roku" w kategoriach "Inwestycja Roku według Czytelników Hotelarza", "Pracownia Projektowa Wnętrz" i "Biuro Architektoniczne". Dziś prezentujemy finalistów (w kolejności alfabetycznej) w przedostatniej kategorii - "Hotelarska Inwestycja Roku". Laureatów poznamy już 23 maja podcza gali na zakończenie konfernecji Hotel Investment Trends Poland&CEE.

Finalistów i Laureatów w czterech kategoriach wybiera Kapituła składająca się z 20 ekspertów rynku hotelarskiego. W oddzielnym głosowaniu zwycięzcę wyłaniają również czytelnicy „Hotelarza”, którzy przez dwa ostatnie tygodnie głosowali poprzez stronę internetową na swoich faworytów.

Oto Finaliści w kategorii "Hotelarska Inwestycja Roku":

AC BY MARRIOTT Kraków

Hotel z 300 pokojami na krakowskich Błoniach charakteryzuje się dynamiczną antracytową bryłą, wtopioną w otaczającą zieleń oraz prostymi, jasnymi, ponadczasowymi wnętrzami. We wnętrzach postawiono na naturalne kolory ziemi, brązy, beże oraz sztukę – malowane na zamówienie obrazy w pokojach oraz murale i „naturalne” rzeźby z konarów.

NYX HOTEL Warszawa

Lifestylowy hotel z 331 pokojami w kompleksie Varso Place obok Dworca Centralnego i pomysłem opartym na designerskich wnętrzach oraz wykorzystaniu sztuki miejskiej z obszaru graffiti, urban i street art w każdej części hotelu.

REZYDENT MGALLERY HOTEL COLLECTION, Sopot

5-gwiazdkowy hotel z 63 pokojami otwarty po generalny remoncie pod marką MGallery sieci Accor. Połączenie klasycznej architektury ze współczesnym designem, nawiązującym do nadmorskiej przyrody i fal morskich z łagodnymi kształtami oraz odcieniami złota bursztynu, piasku i zieleni.

 Agenda i szczegóły konferencji dostępne na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *