Rozpoczęła się konferencja HIT – Hotel Investments Trends   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza” i Dorota Malinowska, współzałożycielka firmy doradczej ProValue, rozpoczęli właśnie tegoroczną edycję Hotel Investment Trends Poland&CEE (HIT), największego forum o inwestycjach w hotelarstwie w naszym regionie Europy. Przed nami wystąpienia gości specjalnych, pięć paneli tematycznych poświęconych sytuacji hotelarstwa w Polsce i naszej części Europy i wyzwaniom jakim musi stawiać czoła branża. Imprezę zakończy gala podczas której wręczane będą nagrody „Hotelarskim Inwestycjom Roku”. Prowadzący zapowiedzieli także, że jesienna edycja Hotel Trends, tradycyjnie bardziej skoncentrowana na operacjach w hotelarstwie, odbędzie się 10 października w hotelu Radisson Collection w Warszawie.

W warszawskim hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel, spotkali się menadżerowie, inwestorzy, specjaliści, dostawcy usług oraz właściciele hoteli – czołowe postacie rynku hotelarskiego. Będą oni debatować nad wyzwaniami jakie stoją przed branża hotelarską oraz działaniami jakie musi ona podjąć, by dostosować się do nowych warunków.

- Witamy uczestników po trzech latach. Choć konferencja w roku 2020 pomimo pandemii odbyła się jednak w wersji online, a jedynie paneliści byli na miejscu. powiedział na wstępie Rafał Szubstarski. - To pierwsza konferencja hotelarska po pandemii zorganizowana stacjonarnie z możliwością bezpośredniego spotkania h

- Życzymy wszystkim owocnego i udanego dnia na tej konferencji – powiedziała Dorota Malinowska.

Przyjęta w tym roku formuła hybrydowa pozwala na uczestnictwo również osobom, które nie mogły dotrzeć do Warszawy, jest również odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby branży.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *