Holiday Inn Warszawa Józefów nawiązał współpracę ze znamienitą Galerią Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

GALERIA SZTUKI W HOLIDAY INN WARSZAWA JÓZEFÓW


Holiday Inn Warszawa Józefów nawiązał współpracę ze znamienitą Galerią Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej. Dzieła sztuki nowoczesnej wyselekcjonowane przez Galerię można teraz podziwiać w lobby i foyer konferencyjnym hotelu. Pierwsze prezentowane w hotelu prace pochodzą z serii „Labirynty” autorstwa Iwony Delińskiej. Ekspozycja będzie zmieniana cyklicznie. Dodatkową atrakcją dla gości hotelowych jest możliwość zakupu prezentowanych prac.

 

„Nowoczesne obrazy nie tylko doskonale pasują do wystroju naszego lobby i foyer i podnoszą ich atrakcyjność. Pomysł na współpracę z Galerią pani Napiórkowskiej zrodził się przede wszystkim z chęci poszerzenia oferty usług dodanych dla naszych gości,i jaką jest teraz możliwość obcowania ze sztuką oraz zakupu wybranego dzieła. Wystawę tę traktujemy również jako promocję polskiej sztuki nowoczesnej. A fakt, że wystawiane u nas prace pochodzą z jednej z najlepszych galerii sztuki w Polsce z pewnością przyczynia się także do podniesienia prestiżu Holiday Inn Warszawa Józefów.” – komentuje Aleksandra Żuraw-Miłkowska, PR Manager hotelu.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *