Hotel Trends już 10 października. W Radisson Collection Hotel Warsaw   KONFERENCJE "HOTELARZA"

4 miesiące dzielą nas od Hotel Trends Poland&CEE, największego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej forum dla hotelarskiego Top Managementu, które w tym roku odbędzie się 10 października w hotelu Radisson Collection Warsaw. Partnerem Strategicznym wydarzenia organizowanego przez miesięcznik "Hotelarz" została Grupa Radisson.

W dyskusjach panelowych, jak co roku, wezmą udział najlepsi eksperci z Polski i całej Europy, aby dyskutować o rynku hotelarskim - największych wyzwaniach, perspektywach, ale także szansach jakie niesie nowa rzeczywistość.

-Po ogromnym sukcesie naszego majowego forum inwestycyjnego, jesteśmy zdeterminowani, aby także jesienna edycja Hotel Trends utrzymała swój najwyższy poziom. Jestem przekonany, że wydarzenie znów stanie się platformą integrującą czołowe postacie polskiego rynku hotelowego - komentuje Krzysztof Gonciarek, wydawca "Hotelarza" i organizator wydarzenia. -Dla wygody naszych uczestników wydarzenie odbędzie się znów w formule hybrydowej. Oznacza to, że udział w nim można będzie wziąć stacjonarnie, ale także śledzić transmisje z konferencji online z dowolnego miejsca na świecie - dodaje Gonciarek.

Jesienne edycje organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” konferencji Hotel Trends Poland&CEE rokrocznie są najważniejszymi miejscami spotkań decydentów rynku hotelarskiego. To tu ogłaszane są najnowsze projekty, tu podczas kuluarowych rozmów dogrywane są największe kontrakty,tu kluczowi inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej z Polski i Europy.

W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział stacjonarnie przeszło 300 branżowych profesjonalistów, natomiast online forum śledziło ponad 200 uczestników. W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

 W gronie liderów rynku poszukamy odpowiedzi jakie perspektywy czekają hotelarstwo, jak utrzymać zadowalającą rentowność przy dramatycznie rosnących kosztach, jaka przyszłość czeka hotele resortowe i miejskie, wreszcie kiedy można spodziewać się szerszego odblokowania finansowania projektów hotelowych przez banki.

Konferencji, podobnie jak w latach ubiegłych towarzyszyć będzie wieczorna gala i rozstrzygnięcie konkursu. W tym roku wyróżnieni zostaną znów „Hotelarze Roku” w V kategoriach.

Partnerem strategicznym tegorocznej edycji forum został Radisson Hotel Group, jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca dziewięć wyróżniających się marek hotelowych i ponad 1700 hoteli działających i będących w fazie rozwoju w 120 krajach. Partnerem Merytorycznym wydarzenia jest firma Pro Value.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *