Ruszył Saltic Resort & SPA w Łebie. W condo   OTWARCIA

Grupa Saltic Hotels otworzyła w Łebie 4-gwiazdkowy, butikowy hotel ze 126 pokojami sprzedawanymi w systemie condo. Jest to drugi obiekt grupy po Grzybowie koło Kołobrzegu, a w planach są kolejne.

Obiekt, który funkcjonował na rynku przed otwarciem pod nazwą Osada Łeba, położony jest na uboczu Łeby między morzem a jeziorem Sarbsko, w otoczeniu lasu sosnowego. Oferuje m.in. restauracje Natura z kuchnią bazującą na naturalnych recepturach zgodną z filozofią slowfood, strefę SPA & wellness z basenem i fitness room. Wnętrza pokoi zainspirowane są bałtycką przyrodą, a dekoracje nawiązują do naturalnego otoczenia hotelu. Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada Tomasz Walaszczyk oraz Bartłomiej Pyrzyk z pracowni P-W-A, a za wnętrzem zajęła się Marcelina Gwiżdż – pracownia Nojen. W drugim etapie powstać ma budynek apartamentowy ze 161 apartamentami, który obecnie jest na etapie uzyskiwania pozwolenia na użytkowanie. Pokoje i apartamenty sprzedawane są w modelu podziału zysku 30/70.

– Na mapie Łeby brakowało miejsca, które poza świetną lokalizacją, pomiędzy morzem a jeziorem, w niewielkiej odległości od Słowińskiego Parku Krajobrazowego, dawałoby również odpowiedni komfort najbardziej wymagającym gościom. Dlatego jesteśmy my, Saltic Resort & SPA i odpowiadamy na ich potrzeby – mówi Agnieszka Adamczuk, dyrektor generalny Saltic Hotels. Dyrektorem operacyjnym hotelu został Łukasz Wieczorek, wcześniej związany z Pałacem Mortęgi, Herbarium Hotel & SPA i Cukrownią Żnin.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *