Hotel Kristoff dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

Hotel Kristoff położony w Łaszkowie pod Kaliszem z 25 pokojami i dwiema salami konferencyjnymi, łącznie na 300 osób, dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne.

Hotel dysponuje też restauracją z daniami kuchni polskiej i międzynarodowej, z wykorzystaniem składników pochodzących od lokalnych producentów i zaprzyjaźnionych gospodarstw, w tym właścicieli i założycieli hotelu, państwa Chenczke. – Przyłączyliśmy się do Grupy, ponieważ widzieliśmy taką potrzebę uczestnicząc w organizowanych przez Polskie Hotele Niezależne wydarzeniach. Spodobało nam się ich przesłanie, ale i panująca na nich otwartość i rodzinna atmosfera. Ta Grupa prawdziwie jednoczy hotelarzy, wiec  postanowiliśmy dołączyć do tego przedsięwzięcia i razem współpracować – mówi Anna Chenczke, właścicielka obiektu, a Krzysztof Chenczke dodaje: – Wspólnie można znaleźć skuteczniejszą siłę przebicia, im będzie nas więcej, tym łatwiej będziemy mogli zadbać o interesy polskich przedsiębiorców. W pojedynkę można działać, rzecz jasna, ale jeśli wspólnie nie zadbamy o właściwą pozycję naszej branży w Polsce i właściwą promocję polskiej turystyki, możemy wiele stracić, tym bardziej, że czasy nie są dla nas łaskawe.

Agnieszka Domagała, dyrektor hotelu, uzupełnia: –  Grupa PHN daje nam wszystkim niesamowitą energię do działania. Jest dla nas inspiracją, platformą do wymiany wiedzy i doświadczeń. Z jednej strony nowoczesna organizacja, z drugiej pełna szacunku do lokalnych tradycji i przede wszystkim ludzi. Można tu poznać wiele fantastycznych osób, otwartych na wsparcie i współdziałanie. Sami zostaliśmy do niej bardzo ciepło przyjęci i już nie możemy doczekać się na kolejne spotkania. Pokładamy również nadzieję w efekty współpracy w ramach wspólnych projektów marketingowych i sprzedażowych. Liczymy na nowych Gości, m.in. z Programu Lojalnościowego Prestige Club. Z przyjemnością wniesiemy do Grupy i nasz 10-letni bagaż doświadczeń, prawdziwie polską gościnność oraz realne wsparcie w najważniejszych dla branży projektach.

Elżbieta Lendo prezes zarządu fundacji Polskie Hotele Niezależne: – To dla nas ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że kolejny, rodzimy obiekt hotelarski zaufał nam i dołączył do Grupy PHN. Na nas szczególne wrażenie wywarli właściciele, którzy pełni pasji prowadzą wyjątkowo rodzinny, przyjazny hotel, otwarty na spełnianie potrzeb wszystkich gości. Mamy w swoim gronie kolejnych fantastycznych hotelarzy, dla których jakże bliskie są: tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie. Dziękujemy i życzymy udanej współpracy.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. Obecnie zrzesza ok. 30 obiektów. Hotele należące do Grupy to rodzime, różnorodne obiekty, które łączy przede wszystkim profesjonalna, personalna obsługa, unikalne doświadczanie prawdziwej polskiej gościnności oraz wspólne wartości jak tradycja, szacunek, współpraca i wzajemne wsparcie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *