Green House planuje aparthotel Aquart w Świnoujściu

151 apartamentów, basen, SPA i restauracja znaleźć się mają w aparthotelu Aquart Świnoujście, nowym projekcie Green House Development. Podobnie jak w przypadku poprzedniego, otwartego w maju Wave Międzyzdroje Resort & SPA, tutaj także wszystkie pokoje sprzedawane będą w systemie condo.Zlokalizowana kilkaset metrów od plaży inwestycja planowana jest na tyłach pensjonatu Laguna. Większość apartamentów będzie miała ok. 32 m kw., a na dwóch ostatnich piętrach znajdą się większe, o powierzchni 50-60 m kw. Za projekt odpowiedzialna jest pracownia Medusa Group, która stworzyła wnętrza m.in. Nobu Hotelu Warszawa i The Bridge MGallery Wrocław.

W kolejnym etapie planowana jest rozbudowa obiektu. Pokoje sprzedawane będą w systemie condo z możliwością zarządzania lub bez. Metr kwadratowy ma kosztować 30-45 tys. zł brutto, a ceny kształtują się od ok. 1 mln zł za apartament. Oferowana stopa zwrotu to 7 proc. indeksowane o limitowany wskaźnik inflacji. Podobny model inwestor stosuje w swoim drugim aparthotelu – Wave Międzyzdroje Resort & SPA, którego pierwsza część ze 100 pokojami została oddana do użytku w maju, a docelowo obiekt ma liczyć blisko 400 apartamentów. Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości, z kapitałem w 100 proc. polskim. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.