Kierunek Ustka – kompleks apartamentowy od Duda Development

Firma Duda Development otrzymała pozwolenie na budowę kompleksu Kierunek Ustka ze 115 apartamentami inwestycyjnymi w miejscu obecnego ośrodka wypoczynkowego Czarodziejka.

Obiekt położony 140 m od plaży, obok Parku Zdrojowego, zostanie gruntownie przebudowany. Ponadto w kompleksie powstaną dwa nowe, pięciopiętrowe budynki apartamentowe. W parterach apartamentowców mieścić się będą lokale komercyjno-usługowe, a w podziemiu garaż.

W inwestycji znajdą się lokale typu studio, a także mieszkania dwu- i trzypokojowe. Ich przedsprzedaż ruszyć ma w najbliższych miesiącach. Apartamentowce o zróżnicowanej wysokości i elewacjach utrzymane w będą w jasnej, naturalnej kolorystyce, a budynki i części wspólne zdobić będą fragmenty ścian z cegły oraz szklane, jednolite balustrady tarasów. Inwestor planuje rozpoczęcie prac budowlanych w tym roku. Kierunek Ustka jest pierwszym projektem o charakterze rekreacyjnym Duda Development, który poznański deweloper przeprowadzi w lokalizacji turystycznej.

Deweloper zaangażowany jest też wraz z Grupą Antczak w plany projektu hotelu Hampton by Hilton w Zielonej Górze. Duda Development ma w swoim portfolio liczne inwestycje gruntowe, projekty mieszkaniowe jednoi wielorodzinne oraz inwestycje komercyjne m.in. w Poznaniu i okolicach, Łodzi oraz Gliwicach. •

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *