HIRo 2021/2022 – nagrody Hotelarskie Inwestycje Roku

Podczas konferencji HIT – Hotel Investment Trends w hotelu Renaissance Airport odbyła się gala, na której ogłoszeni zostali zwycięzcy konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku 2021/2022. To już czwarta edycja tej nagrody, ale pierwsza od trzech lat, gdy wreszcie wszyscy laureaci oraz goście mogli się spotkać bezpośrednio, cieszyć się i gratulować. Można ją uznać za symboliczną klamrę, zamykającą okres pandemii.Ideą konkursu HIRo – Hotelarskie Inwestycje Roku jest wyróżnianie najlepszych, czyli mających największy wpływ na rozwój i kształtowanie wizerunku polskiego hotelarstwa inwestycji, inwestorów i firm pracujących dla branży hotelarskiej. Dlatego poza tytułami dla Inwestycji i Inwestora Roku, nagradzamy też najlepsze biura architektoniczne i projektowe, które dotychczas nie były honorowane w branżowych konkursach hotelarskich, a od których profesjonalizmu zależy powodzenie inwestycji hotelarskiej.

Zwycięzcy wyłaniani są w głosowaniu 20-osobowej kapituły, składającej się z najlepszych profesjonalistów w branży hotelarskiej: doradców hotelarskich, szefów polskich sieci, dyrektorów ds. rozwoju sieci międzynarodowych, inwestorów, project managerów inwestycji hotelarskich i przedstawicieli organizacji branżowych. – To pierwsza gala HIRo od maja 2019 r. Wprawdzie zorganizowaliśmy konferencję HIT ze stacjonarnym udziałem panelistów w zapowiadanym terminie w maju 2020 r., tuż po zniesieniu pierwszego lockdownu, ale ze zdalnym udziałem uczestników.Rozstrzygnęliśmy wówczas też trzecią edycję konkursu HIRo, ale nie organizowaliśmy wirtualnej gali, ogłaszając wyniki na łamach „Hotelarza” z czerwca 2020 r. – mówił Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”. Dla przypomnienia, laureatami w poprzedniej „bezgalowej” edycji konkursu HIRo (jeszcze za osiągnięcia sprzed pandemii) zostali: w kategorii Inwestycja Roku – Puro Hotel Warszawa, Inwestor Roku – Zdrojowa Invest, Biuro Architektoniczne – AGK Architekci, Interior Design Studio – Iliard, a w kategorii Inwestycja Roku według Głosowania Czytelników – Seaside Park, Kołobrzeg. Oto zwycięzcy tegorocznej edycji.
INWESTYCJA ROKU NYX HOTEL, Warszawa

Mimo kryzysowego roku nie można było narzekać na brak otwarć dobrych hoteli. Pod [...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *