Nowy dyrektor operacyjny Radisson Blu Sobieski   PERSONALIA

Michał Lebdowicz, ostatnio dyrektor F&B w Holiday Inn City Center Warszawa, został dyrektorem operacyjnym Radissona Blu Sobieski.

Z branżą hotelarsko-gastronomiczną związany jest 22 lat. Rozpoczął karierę w gastronomi w krakowskiej restauracji Wentzl. Po ukończeniu studiów wyjechał do Wielkiej Brytanii, gdzie większość czasu pracował w restauracji w Manchesterze, prowadzonej przez jednego z najbardziej rozpoznawalnych szefów kuchni, posiadającego 2 gwiazdki Michelin - Michealem Caines. Następnie rozpoczął pracę w hotelarstwie w Liverpoolu i Manchesterze, gdzie awansował na stanowisko dyrektora operacyjnego w Richmond Hotel oraz dyrektora operacyjnego pionu Food & Beverage w hotelu Pendelum połączonym z jednym z największych centrów konferencyjnych w północnej Anglii - Manchester Conference Center. Po powrocie do Polski w lutym 2020 r. nawiązał współpracę z IHG obejmując stanowisko dyrektora Food & Beverage w Holiday Inn City Center w Warszawie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *