Salio Equisport Resort dołączył do Grupy Polskie Hotele Niezależne

Salio Equisport Resort z Białej pod Łodzią m.in. z 69 miejscami noclegowymi, hotelem dla koni, własnym browarem, mini zoo, boiskiem i mini golfem wstąpił do Grupy Polskie Hotele Niezależne.

Salio Equisport Resort to miejsce, które zostało wybudowane ze świadomością oczekiwań gości, w tym pasjonatów jeździectwa oraz obcowania z naturą. Salio położony jest w spokojnej okolicy, nieopodal Łodzi i  godzinę z Warszawy. Dogodna lokalizacja oraz łatwy dojazd sprawiają, że obiekt wypoczynkowy z hotelem dla koni, mini zoo i mini golfem cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród osób prywatnych, jak i klientów poszukujących oryginalnej lokalizacji na organizację eventu firmowego. Ofertę konferencyjną i wypoczynkową ośrodka wzbogaca cała gama imprez jeździeckich. Cyklicznie organizowane są tu zawody jeździeckie rangi regionalnej, ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Salio oferuje 69 miejsc noclegowych w pokojach i apartamentach, salę bilardową, boisko do piłki nożnej, koszykówki oraz miejsce na grilla i ognisko oraz loftową restaurację Salio. Jedną z największych atrakcji jest browaru, w którym serwowane są cztery piwa własnej produkcji.

– Przyłączyliśmy się do Polskich Hoteli Niezależnych, ponieważ to wyjątkowo zintegrowana Grupa, serdeczni ludzie i rodzinna atmosfera na spotkaniach, w których miałam możliwość uczestniczyć. Od jakiegoś czasu obserwujemy z jaką energią, pasją, w jak bardzo szerokim spektrum hotelarze Grupy współdziałają i jaki wkład wnoszą w rozwój i promocję polskich hoteli, a tym samym polskiej turystyki – mówi Paulina Wyszkowska właścicielka obiektu. – Utożsamiamy się również z wartościami PHN, które na co dzień pielęgnujemy w Salio Equisport Resort: nowoczesność, ale z pełnym  poszanowaniem tradycji, gościnność, ale taka, z której powinna słynąć Polska. I jeszcze jeden aspekt, być może kluczowy. W Polskich Hotelach Niezależnych kobiety nie tylko mają swój głos, ale cała organizacja promuje ich ogromną rolę w turystyce. Zorganizowane wydarzenia jak Konferencja Kobieta Hotelarz czy Campy Hotelarek, stworzyły doskonałą możliwość do spotkania się wielu fantastycznych, inspirujących kobiet z branży. Uważam to za niezwykle cenną inicjatywę, której efekty są nie do przecenienia.

Fundacja Polskie Hotele Niezależne to konsorcjum marketingowe, które od 25 lat, poprzez szeroki zakres współdziałania i tworzenia wartości dodanej dla gości hotelowych, reprezentuje i wspiera polskie, rodzime hotele w budowaniu i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku.

– W sposób szczególny zależało nam na rozpoczęciu współpracy z obiektem, który zlokalizowany w samym środku Polski, ale wśród łąk i lasów. Będzie wspaniałym wypełnieniem oferty PHN dla gości, którzy poszukują kameralnej, ale wyjątkowej infrastruktury do aktywnego spędzania czasu –  mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Fundacji Polskie Hotele Niezależne. – Wysoki i nietuzinkowy standard, jednak bez zobowiązującej atmosfery, smaczna kuchnia z oparta na regionalnych produktach, atrakcje dla rodzin, oryginalne aranżacje i niepowtarzalny klimat z naturą i przyrodą na wyciągnięcie ręki, z pewnością pokochają goście naszej Grupy. Cieszymy się na współpracę z właścicielką obiektu, Panią Pauliną Wyszkowską, hotelarką, która wniosła w naszą Grupę wiele pozytywnych emocji i inspiracji do dalszego działania na rzecz naszych członków i branży hotelarskiej. Witamy w naszej Rodzinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *