„Hotelarz” – 10 000 na Linkedin. Blisko 20 000 na Facebooku   "HOTELARZ"

Mamy to! Właśnie przekroczyliśmy próg 10000 obserwujących nas na Linkedinie. Na Facebooku jest nas blisko 20000. Tworzymy największą społeczność hotelarską w Polsce w mediach społecznościowych (i tradycyjnych, ale w przypadku internetu najlepiej to widać „na cyfrach”). Zgodnie z naszym hasłem reklamowych: Jesteśmy liderem mediów hotelowych w Polsce (również społecznościowych). Wszystkim naszym obserwującym, odwiedzającym, polecającym i komentującym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Tylko tak dla porównania: kolejne na Linkedinie serwisy hotelarsko(gastronomiczne) mają 3,2 tys., 3,1 tys. i 2,2 tys.  Podobnie wygląda to na Facebooku, gdzie mamy 19 tys. obserwujących (w tym 2 tys., którzy nas obserwują, ale nas nie „lubią” 😊 ), gdy kolejne serwisy mają 11 tys., 7,3 tys., 1,5 tys.

Jak to wygląda od strony statystyk odwiedzających pod kątem geograficznym. Oczywiście najwięcej mamy z największych miast: z Warszawy 23 proc., Krakowa 8 proc., Wrocławia 4 proc., Gdańska 3 proc. Poznania 3 proc. oraz Łodzi i Gdyni 2 proc. Ale mamy też pood 10 do kilkunastu odwiedzających np. z Grudziądza, Kalisza, Elbląga, Legnicy czy Leszna, jak i np z pow. iławskiego, tarnogórskiego, czy trzebnickiego. Właściwie członkowie społeczności hotelarskiej tworzonej przez "Hotelarza" są w każdym mieście i powiecie w Polsce. A całkiem spora grupa obserwuje nas także z Paryża, Amsterdamu, Berlina, czy Frankfurtu nad Menem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *