Ruszył 201-pokojowy Q Hotel Plus Wrocław Bielany   OTWARCIA

Sieć Q Hotel otworzyła w Bielanach Wrocławskich, graniczących z Wrocławiem, największy ze swoich dotychczasowych sześciu hoteli – Q Hotel Plus Wrocław Bielany. Dysponuje m.in. 201 pokojami i 3,7 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej.

Hotel zlokalizowany jest blisko lotniska oraz głównego węzła komunikacyjnego województwa dolnośląskiego. Wśród pokoi oferuje m.in. 8 typu Superior o podwyższonym standardzie, 8 Junior Suite z aneksem kuchennym i częścią wypoczynkową, a także 8 apartamentów i 3 pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

W hotelu znajdują się też centrum relaksacyjne z sauną i salą fitness oraz trzy restauracje - śniadaniowa, a’la carte oraz, zlokalizowana na ostatnim piętrze, restauracja Tarasova o powierzchni 430 m kw. z 280-metrowym tarasem i widokiem na panoramę Wrocławia. Ta ostatnia została stworzona m.in. z myślą o parach szukających nietuzinkowego miejsca na nowoczesną uroczystość weselną.  – Posiadamy też 3,7 tys. m kw. powierzchni konferencyjno-eventowej spełniającej najwyższe oczekiwania organizatorów wydarzeń. W obiekcie można wydzielić 19 niezależnych sal konferencyjnych, a organizatorzy mają dostęp do udogodnień takich jak parking, systemy zawiesi scenicznych, czy winda towarowa umożliwiająca wprowadzenie pojazdów na przestrzeń eventową– mówi Przemysław Winiarski, Wrocław Cluster Director w sieci Q Hotel.Za projekt architektoniczny obiektu odpowiada architekt Maciej Ryba z warszawskiego Biura Projektów Kazimierski i Ryba, a za projekty wnętrz Andrzej Chrobak z M.O.T. Studio.

Hotel jest szóstym obiektem sieci Q Hotel, do której należą też dwa hotele w Krakowie oraz w Katowicach, Gdańsku i w centrum Wrocławia.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *