Tremend z nowym partnerem – bliźniakiem   PERSONALIA

Pracownia architektoniczna Tremend ma nowego partnera. Do pracowni dołączyła architekt Anna Federowicz wraz ze swoim zespołem z Pracownii Architektury i Urbanistyki F.B.T.  Prywatnie siostra bliźniaczka Magdaleny Federowicz-Boule.

Anna Federowicz jest absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, studentką University of Detroit Mercy USA, doświadczenie zdobywała w pracowni Architektury Paczowski & Fritsch Associes w Luksemburgu, CDG Biuro Architektoniczne w Brukseli, by następnie otworzyć własne biuro projektów. W swoim portfolio Anna Federowicz może się pochwalić zrealizowanymi obiektami użyteczności publicznej – w głównej mierze są to dworce, biura oraz zespoły budynków wielorodzinnych i jednorodzinnych. Na swoim koncie ma również projekty obiektów zamieszkania zbiorowego, galerie handlowe, budynki przemysłowe i wystawowe,  projekty założeń urbanistycznych, wnętrza powierzchni biurowych, hotelowych. Do najciekawszych nalezą Dworzec Łódź Fabryczna (współprojektant wraz z firmą Systra), hotel Holiday Inn Rzeszów czy zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna przy al. Klimczaka i ul. Królowej Marysieńki Bis, Zwierzynieckiej czy Apartament przy ul. Leszczyńskiej  w Warszawie.

Zasilając szeregi zespołu Tremend, Anna Federowicz wraz zespołem wnosi bogate doświadczenie w projektowaniu biur i obiektów mieszkaniowych, które w połączeniu z dotychczasowym know-how Tremend przynieść ma dodatkową siłę twórczą. Mamy na koncie duże i nagradzane projekty biur, hotele są dla nas wyzwaniem — mówi  Anna Federowicz. Obecnie wspólnie pracujemy nad modernizacją  dawnego hotelu Katowice. Jest on objęty opieką konserwatora zabytków, więc dostosowujemy projekt do jego wymagań. Będzie to pierwszy w Polsce hotel pod marką VOCO - czterogwiazdkowy obiekt nawiązujący do stylem do czasów powstania budynku, ale wypełniony designem XXI w i twórczością polskich artystów.

Jak mówi Magdalena Federowicz-Boule: — Wyspecjalizowałyśmy się w hotelach. Ale Tremend nadal będzie realizował projekty architektury mieszkaniowej, kubaturowej i biurowej. Jesteśmy obecni, oprócz Polski, na Ukrainie, w Albanii, na Węgrzech i we Francji, gdzie realizujemy już piąty hotelowy projekt. W Paryżu  modernizujemy hotelik butikowy,  tuż pod wieżą Eiffla, z zaledwie 27 pokojami. To maleńki projekt, jak na nasze biuro, ale absolutnie wyjątkowy. Niesłychanie absorbujący w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ponieważ praca nad nim generuje dużo pozytywnej energii.

Tremend to jedna z najlepszych pracowni projektowania wnętrz hotelowych w Polsce. Zdobywca tytułu Interior Design Studio Roku w konkursie HIRo- Hotelarskie Inwestycje Roku 2021/2022, podbnie jak w roku 2018 i 2019.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *