Ruszył B&B Hotel Poznań Old Town. Największy z 10   OTWARCIA

Przy pl. Wolności w przedwojennym budynku po banku BGK otwarty został B&B Hotel Poznań Old Town ze 156 pokojami. To 10. – i największy z dotychczasowych – hotel tej sieci w Polsce i drugi, który ruszył w tym roku po B&B Lublin ze 130 pokojami, otwartym w maju.

Aranżacja wnętrz odwołuje się do lokalnej architektury i tradycji. Przestronne lobby nawiązuje do street artu oraz legendarnego już festiwalu Malta. Części wspólne na parterze zaprojektowała pracownia Tremend. Również w pokojach można obcować z charakterystyczną dla Poznania sztuką uliczną i poczuć atmosferę poznańskiego rynku. Dekoracje, będące elementem ich wystroju, wykonano na podstawie grafik artystek związanych z Poznaniem. – Jestem przekonany, że komfortowe pokoje, nowoczesne, przytulne wnętrza i doskonała lokalizacja hotelu, zapewniająca łatwy dostęp do kluczowych miejsc w mieście w połączeniu z zaangażowaniem naszego personelu oraz wyważonymi cenami przyczyni się do tego, że goście będą wyjeżdżać od nas z dobrymi doświadczeniami i chętnie do nas wracać przy okazji kolejnych wizyt w Poznaniu – mówi Mariusz Jochan, dyrektor Hotelu B&B Poznań Old Town, który wcześniej zarządzał hotelem B&B we Wrocławiu.

Hotel otwarty został w modelu dzierżawy, w którym działają też obiekty B&B Hotel w Rzeszowie i Nowym Targu. – Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozszerzamy naszą ofertę o kolejną destynację, kontynuując przy tym model rozwoju oparty na najmie nieruchomości. Dążymy do tego, by nasi goście mogli skorzystać ze standardu B&B we wszystkich największych polskich miastach. Każde kolejne otwarcie przybliża nas do realizacji tego celu – mówi Beatrice Bouchet, prezes B&B Hotels Polska.

Obecnie pod marką B&B Hotel działa 10 obiektów w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Lublinie, Rzeszowie, Toruniu i Nowym Targu. Łącznie oferują 1,2 tys. pokoi, w tym blisko 300 otwartych w ostatnich tygodniach, co awansuje tę sieć w okolice połówy drugiej dziesiątki największych graczy na polskim rynku hotelarskim, koło Vienna House i Qubus Hotel.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *