W Krynicy-Zdroju powstaje Aries Residence. W condo   INWESTYCJE

W Krynicy-Zdroju w bezpośrednim sąsiedztwie stacji narciarskiej Jaworzyna Krynicka powstaje Aries Residence skladający się z 10 budynków z 200 apartamentami inwestycyjnymi. W kompleksie znajdą się też strefa wellness, restauracja i kawiarnia. Zakończenie budowy wszystkich pięciu etapów inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2024 r.

Na najwyższych piętrach powstaną penthouse'y z tarasami widokowymi, a kilkadziesiąt apartamentów będzie wyposażonych w prywatne sauny. W ofercie znajdą się lokale z aneksami kuchennymi od 32 do 66 m kw,  które zostaną wykończone w standardzie 5 gwiazdek. O inwestycji pisaliśmy w październiku 2021 r., teraz inwestor Platan Group ujawnił więcej szczegółów.

Budynki powstające w otoczeniu sosnowego lasu cechować ma lekka bryła i nowoczesny styl nawiązujący licznymi elementami do górskiej architektury. W apartamentach zaprojektowano przestronne balkony oraz panoramiczne okna, aby zapewnić gościom nieustanny widok na pasmo Jaworzyny Krynickiej. Wśród bogatej infrastruktury obiektu powstaną m.in.: jacuzzi zewnętrzne i wewnętrzne, widokowy coctail bar, narciarnia czy leśny plac zabaw.

Apartamenty hotelowe oferowane są inwestorom w dwóch systemach zakupu: ze stałym zyskiem oraz w modelu 30-70%, w których właściciel czerpie 70% przychodów generowanych przez apart hotel. Za zarządzanie obiektem i wypracowywanie stałych zysków dla właścicieli odpowiadać będzie spółka Platan Hotels & Resorts, prowadząca hotele marki Aries.

Inwestycja została przygotowana z myślą o dwóch grupach inwestorów. Położenie przy wyciągu narciarskim oraz atrakcyjna koncepcja 5-gwiazdkowego aparthotelu zachęcić ma miłośników aktywnego wypoczynku jaki przez cały rok zapewnia region Beskidu Sądeckiego. To właśnie ze względu na atrakcyjność turystyczną i sportową Krynicy -Zdrój, Aries Residence oferuje gościom aż do 6 tygodni pobytów właścicielskich. Drugą grupę inwestorów zachęcić ma sąsiedztwo modnych kurortów w rejonie Czarnego Potoku przyciągające od lat zamożnych gości oraz opieka renomowanego operatora hoteli Aries. Komfort wypoczynku, elegancka oprawa i jakość obsługi gwarantować ma wysokie obłożenie obiektu i bezpieczne wypracowanie zysku dla inwestorów.

– Wśród atutów wyróżniających naszą inwestycję należy wskazać to, że zarządzanie będziemy realizować pod szyldem Aries, a to zobowiązuje. Nasz zespół od wielu lat pracujące na wysoki standard i renomę Hoteli Aries – podkreśla Agnieszka Urbańska-Pucek , członek zarządu i dyrektor ds. rozwoju Grupy Platan. – Dla właścicieli apartamentów oznacza to niezmienność i stabilność po stronie zarządcy obiektu w horyzoncie wieloletnim oraz gwarancję najwyższej jakości świadczenia usług hotelowych już po uruchomieniu obiektu.

W ramach kontynuowania polityki dywersyfikacji portfela Grupa Platan rozszerzyła spectrum dotychczasowej działalności o dynamiczne wejście na rynek apartamentów inwestycyjnych.  Spółka, która od blisko 25 lat realizuje projekty na rynku nieruchomości biurowych, rekreacyjnych i hotelarskich postanowiła wykorzystać swoje know -how w segmencie projektów condo.

Mamy potencjał, bardzo dobrą znajomość rynku hotelarskiego i doświadczenie w prowadzeniu obiektów klasy premium.  Luksusowa marka Aries pod parasolem, której powstały nasze flagowe projekty 5 gwiazdkowych Hoteli w Wiśle i Zakopanem i sukces jaki odniosły zwiększyły nasz apatyt na dalszy rozwój wyjaśnia Agnieszka Urbańska-Pucek. Z dużą starannością podchodzimy do wyboru lokalizacji dla naszych projektów. W portfolio hoteli i apartamentów inwestycyjnych marki Aries znajdują się tylko topowe destynacje turystyczne oraz najlepiej położone działki w kurortach górskich bo to właśnie one niosą ze sobą powodzenie naszych inwestycji. Dlatego nasz ostatni wybór padł na Krynicę-Zdrój - kurort będący już od kilku lat w fazie dynamicznego rozwoju i widocznego rozkwitu

Aries Residence Krynica-Zdrój to trzeci projekt apartamentów condo realizowany przez Platan Group. W porfolio marki znajdują się obecnie dwie inwestycje o tym charakterze: Aries Residence & SPA w Szczyrku oraz Aries Residence w Bukowinie Tatrzańskiej. Zakończenie  budowy obu inwestycji  zaplanowano na koniec tego roku. W sieci Aries działają też hotele w Zakopanem i Wiśle.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *