Nowy dyrektor Dworu Kaliszki   PERSONALIA

Mohamed Hasabou, w przeszłości dyrektor m.in. 600 pokojowego Cirios Hotel w Nigerii, został dyrektorem generalnym 22 pokojowego Dworu Kaliszki na Mazurach.

Hasabou swoją karierę w hotelarstwie zaczynał 40 lat temu w hotelach w Bagdadzie w Iraku, by przez kolejne lata zarządzać działami gastronomii w kilkuset pokojowych hotelach w Egipcie. W 2012 roku objął jako General Manager stery w 600 pokojowym Cirios Hotel w Nigerii. W ostatnich latach działał jako niezależny konsultant hotelowy na rynku polskim.

Dwór Kaliszki dysponuje 22 pokojami i otoczony jest 3 hektarowym historycznym parkiem krajobrazowym z królującymi 300-letnimi dębami. Teren parku jest ogrodzony i znajduje się tam wiele niezależnych stref relaksu oraz aktywności: basen, staw, kort tenisowy, pool bar, altana grillowa, miejsce na ognisko, eco-garden z własnymi warzywami i owocami. W Dworze można skorzystać z zabiegów SPA, zjeść dania kuchni slow-food w restauracji, odpocząć w sali kominkowej lub herbaciarni lub posłuchać muzyki w barze w zabytkowych piwnicach.

Mohamed Elsayed obejmując nową pozycję powiedział: -Z Polską jestem związany już od dłuższego czasu i cieszę się, że teraz mogę zarządzać obiektem z ponad 200 letnią historią. Chciałbym w Dworze Kaliszki na Mazurach stworzyć naszym gościom idealne warunki do wypoczynku i relaksu. Po okresie pandemii przed nami kolejny trudny okres związany z sytuacją geopolityczną oraz wzrostem cen. Wierzę, że razem z właścicielami Dworu Kaliszki oraz zespołem pracowników podniesiemy standard obsługi na najwyższy możliwy poziom.

Właścicielami obiektu są Iwona i Elwir Świętochowscy, wcześniej zawodowo związani byli z rynkami finansowymi.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *